Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy
billus12
25 sierpień 2015r.

Billuś trafił pod naszą opiekę pod koniec czerwca tego roku. Od razu dał się poznać jako cudny, wiecznie uśmiechnięty psiak. Billuś to malutki przytulas, który najchętniej nie odstępowałby człowieka na krok. To piesek o fantastycznym usposobieniu, po prostu nie można go nie pokochać. Dlaczego jeszcze nie ma domku?
Prawdopodobnie dlatego, że Billuś nie widzi.. Nie widzi, ale w najmniejszym stopniu nie przeszkadza mu to w niczym. Radzi sobie bez problemu, nawet w tak nieprzyjaznym środowisku jakim jest przytulisko dla bezdomnych psów. Tym bardziej odnajdzie się w domu, u boku kochającego człowieka.
Wczoraj zabraliśmy Billusia do weterynarza specjalisty, mając nadzieję, że da się zrobić cokolwiek, co pomoże Billusiowi na nowo ujrzeć świat. Niestety Billuś nigdy nie będzie widział… Weterynarz stwierdził bardzo rzadką, genetyczną chorobę oczu, która praktycznie nie zdarza się u kundelków. Jest to zanik siatkówki w obu oczkach. Pocieszające jest to, że Billuś nie stracił wzroku z dnia na dzień. Był to proces stopniowy, który pozwolił Billusiowi przyzwyczaić się i wyostrzyć pozostałe zmysły, które pomagają mu funkcjonować bez problemu.
Dodatkowo weterynarz, biorąc pod uwagę formę Billusia, ząbki, które w ogóle nie są starte jak i brak kamienia nazębnego, ocenił jego wiek na około 3 lata. Początkowo myśleliśmy, że Billuś to starszy psiak, właśnie ze względu na wzrok. A okazało się, że jest młodym, zdrowym pieskiem, który może cieszyć się życiem jeszcze bardzo długo. Do szczęścia brakuje mu tylko kochającego domu.
Billuś może bez problemu zamieszkać w domu z innymi psami czy z kotami. Nie pozwólmy, żeby ten mały kudłatek spędził życie, które tak kocha, za kratami.
Jeżeli chcesz poznać Billusia i przekonać się jak fantastycznym jest psiakiem nie czekaj!
Kontakt w sprawie adopcji Billusia: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl

>>Więcej o BILLUSIU