Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy
teksas03
02 wrzesień 2015r.

Texas jest około 3-4 letnim samcem w typie bullmastifa. Do naszego
przytuliska trafił w złej kondycji, był wychudzony, miał zaropiałe
oczy i zmiany skórne świadczące o przebytym odpchelnym zapaleniu skóry. Początkowo z dystansem podchodził do odwiedzających go wolontariuszy, jednak z czasem nabrał zaufania i cieszy się na nasz widok. Texas bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym dzięki czemu oczy zostały już wyleczone, skóra też wraca do normalnego stanu, chłopakowi pozostało jeszcze odbudować nieco masę. Obecnie Texas jest
psem bardziej otwartym na świat, chętnie chodzącym na spacery do lasu i na pola. Wyprowadzany na długiej lince trzyma się bardzo blisko opiekuna, z własnej woli podąża krok w krok za człowiekiem. Od czasu do czasu lubi przebiec się trochę za piłką, którą chętnie się później bawi. Jest psem łagodnym i zrównoważonym, przyjaźnie nastawionym do innych psów.
Został odrobaczony i zaszczepiony.
Szukamy dla Texasa domu, w którym zostanie otoczony należną mu troską i uczuciem, najlepiej żeby zamieszkał z ludźmi mającymi doświadczenie w opiece nad molosami, znającymi charakterystykę, zachowania i potrzeby psów rasy / w typie rasy bullmastif. Teksas nie zostanie wydany do kojca ani na łańcuch.
Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Texasa:

https://goo.gl/photos/23NkYQT2pL5cPTBN7

Texas znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.
Kontakt w sprawie adopcji: 501 173 726

>>Więcej o TEKSASIE