Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Telegram adopcyjny koty psy adopcja Poznań

17 październik 2015
Po wakacjach adopcje ruszyły z miejsca. Ludzie wrócili z wojaży i rozglądają się za możliwością przygarnięcia futrzastego grzejnika na jesień :).

W ostatnim czasie do nowych domków pojechały:

1. Dom tymczasowy kotka Boćka i kocura Mauro zdecydował się zaadoptować chłopaków ! Jesteśmy przeszczęśliwe, bo Bociek nie miał szczęścia do adopcji, a Mauro ze swoim wiekiem i przypadłościami zdrowotnymi od początku miał małe szanse na adopcje. Dziękujemy!

2. Wczoraj do nowego domu pojechał kotek Gacek. Trzymamy kciuki by nie przeraził nowych opiekunów swoją niespożytą energią i nie zdemolował całego domu ;).

3. Szczeniak Marco znalazł domek bardzo szybciutko! Cieszymy się.

4. Kotkę Strusię, która przeszła w życiu baaaardzo wiele żyjąc jako bezdomniak na Starym Rynku, zaadoptował dom tymczasowy. Wyjątkowe szczęście :).
5. Mały kotek Aluś zamieszkał w podpoznańskiej Dąbrówce.

6. Kocur Krewetek został przygarnięty przez osoby, których się przybłąkał. Kotek zaskarbił sobie życzliwość innych kotów rezydentów i tym sposobem został.

7. Mała kotka JAdzia zamieszkała z JAną i JAnkiem :). Przeznaczenie.

8. Kocie rodzeństwo Feluś i Florka też już w nowych domkach.

9. Psiak Loki znalazł swoje miejsce na ziemi.

10. Młody psiak Djangoo również opuścił przytulisko i pojechał do nowego domku.

11. Przytuliskowy jamniczek Dyziek też już grzeje futro w domu.

12. No i hit! Przytuliskowa rezydentka sunia Baba, której całe życie domem było wysypisko śmieci, śpi teraz na ciepłej kanapie, bo jej tymczasowi opiekunowie nie wyobrażają sobie życia bez niej :).

13. Kazimierz Juliusz też zamieszkał w nowym domku.

14. Koteczki Krysia i Zosia pojechały w piątek do nowego domu w Zakrzewie.

15. Fasolka w tę sobotę pojechała do stałego domu. Będzie miała koleżankę wiewiórkę o imieniu Lili. Trzyammy kciuki, aby maleńka szybko wyszła zza kanapy i odnalazła się w nowym miejscu. Jeszcze nie wiemy jakie będzie miała nowe imię, ale wstępne ustalenia padły na Kluskę lub Migotkę. Życzymy maleńkiej wszystkiego dobrego na nowej drodze!

Najlepszego dzieciaki!!! Obyście do nas nie wróciły :)