Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

marcepanka i knoppers na testach (2)

30 lipca 2016 r. 

Dziś w nocy w szpitalu zmarła kolejna kotka, Awanturka. To już druga po Aferce ofiara szalejącego w naszej kociarni wirusa panleukopenii  :(

Dziś przedstawiamy Wam kolejne kocie rodzeństwo, które w tej chwili walczy o życie w szpitalu, gdyż test na panleuko wyszedł u nich pozytywnie. Knoppers i Marcepanka to kociaki urodzone przez bezdomną kotkę w Swarzędzu. Trafiły do nas po to by zyskały szansę na lepsze życie. Zamiast lepszego życia zaraziły się wirusem panleukopenii :( Bardzo nam przykro. Wiemy, że lekarze robią co mogą, mają pod ręką wszelkie dostępne środki i leki. Nam pozostaje czekać. Jesteśmy w kociarni kilka razy dziennie, monitorujemy stan pozostałych kotów, wszystkim podano surowicę lub krew ozdrowieńca, mamy nadzieję zatrzymać chorobę na tym etapie.
Kciuki potrzebne, środki finansowe również.
Dziękujemy Wam za liczny odzew w sprawie chęci pomocy sprowadzenia surowicy, dziękujemy za przelane już środki. I prosimy o więcej. Doba w szpitalu to koszt około 100zl. Oprócz tego sprowadzamy drogie leki, przetaczamy krew. Po zakończonym leczeniu przyjdzie nam za to zapłacić. Z góry dziękujemy.

Fundacja „Głosem Zwierząt”
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177