Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Homer nareszcie w domu tymczasowym!25 listopada 2016 r.

Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać ;)

Kochani! Trochę czekaliśmy z tą informacją, żeby nie zapeszać. W życiu Homera wydarzyło się coś, na co wszystko czekaliśmy! Homer zamieszkał w domu tymczasowym ♥
Ma swoją własną Panią na wyłączność, drapanko, mizianko, gotowane jedzenie i spacery kiedy tylko chce :) w domu i na spacerach zachowuje się bez zarzutu – zachowuje czystość, zostaje sam, na spacerach jest puszczany ze smyczy i trzyma się blisko swojej opiekunki. Bardzo ładnie reaguje na inne psy (woli jednak mniejsze od siebie ;) ), jest idealnym towarzyszem. Jesteśmy szczęśliwi, że w końcu zamieszkał w domu. Czekał na to najdłużej ze wszystkich naszych podopiecznych, ale w końcu się doczekał.
Homerek we wtorek był u weterynarza, miał zbadane stawy i zrobiliśmy szerokie badania krwi, na wyniki czekamy. W przyszłym tygodniu wdrażamy nowe leki, które miejmy nadzieję pomogą jego stawom. Miesięczne utrzymanie Homera będzie kosztowało ok. 200 zł.
Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory wspierali Homerka <3 mamy nadzieję, że o nim nie zapomnicie :)

Na zdjęciach widzicie Homerka w domu tymczasowym, oraz w 2012 roku w klatce w przytulisku, gdy się pierwszy raz spotkały nasze drogi. Homer na swój cud czekał 4 lata. Doczekał się :)

Dowiedz się więcej o Homerku >>