Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Kto pamięta Esmeraldę??

27 listopada 2017 r.

Czy ktoś pamięta tego małego zezowatego wypłoszka?

Tak, tak właśnie wypiękniała nam Esme. Mały chudy wypłoszek z posklejaną sierścią i wiecznie odparzoną dupką stał się puchatą lekką zezowatą (są sprawy na które nie mamy wpływu) kulką lśniącego futerka. Takie metamorfozy tylko w FGZ!

(Gdyby ktoś z Państwa potrzebował metamorfozy np.przed ślubem lub Sylwestrem, to przyjmujemy zamówienia mailem – zapłata w chrupkach dla psów i kotów )

Wracając do Esmeraldki… Sprawa jest taka, że mała szuka domu. Esme staje się już kocią nastolatką i chciałaby się powoli wyprowadzić na swoje. Młoda ma pół roku i jest na serio kochanym kotkiem, ale, ale… uwaga nakolankowcem przytulaskiem to ona nie jest :D Prowadzi sobie swoje kocie życie równolegle do życia człowiekowego i wyznaje politykę „nie dać się złapać”. Nie lubi być dotykana i głaskana – daje się tylko wyszudrać przy żarciu – wtedy niech się dzieje co chce, młoda żre i świata poza michą nie widzi. To jest moment by biedny niezaspokojony w głaski człowiek mógł się wyżyć i sobie kota podotykać.

Esme jednak bardzo lubi inne koty. Powinna mieć towarzysza zabaw bo męczy stare koty i zachęca do zabawy, podczas gdy one już emeryturę na kaloryferze ogłosiły i modlą się do kociego boga by już zabrał od nich tę małą wariatkę. Jedno z poniższych zdjęć obrazuje doskonale tę sytuację.

Esme to kot dla koneserów kotowatości. Niezależna, lekko szurnięta, słodka kotka.

Dowiedz się więcej o Esmeraldzie>>