Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

RomekPodstawowe informacje:

Urodzony: ok. 2015 r.

Zdrowie: wykastrowany, testy FIV/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: bardzo przyjazny, jest chętny do kontaktu, do miziania i jest bardzo łagodny, bez problemu daje sobie podawać leki, nie ma w sobie ani odrobiny agresji, jest kochanym kotem

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: nie miał kontaktu

Inne: ——

Romek o sobie:

Dzień dobry cześć i czołem pytanie skąd się wziąłem?

“Jestem wesoły Romek mam na przedmieściu domek!“

Chciałbym móc tak śpiewać o sobie, niestety realia są nieco inne. Pewnego dnia zostałem znaleziony na jednej z ulic w Poznaniu z rozerwaną szyją. Nie wyglądało to zbyt pięknie, a w dodatku bardzo bolało. Wolontariuszka, która mnie znalazła, postanowiła działać jak najszybciej. I tak najpierw trafiłem do szpitala, a potem do kociarni. Nie zrażajcie się moją raną, to minie, wszystko się zagoi, a właściwie to już prawie się zagoiło. Futerko odrośnie i będę jak nowy!  Obecnie szukam choćby i domu tymczasowego, ale gdyby ktoś chciał mnie zaadoptować byłoby wspaniale! Teraz napiszę coś o moim charakterze: jestem miły, spokojny, nie ma we mnie grama agresji. Uwielbiam towarzystwo ludzi, no i głaski … Sporo w życiu przeżyłem, ale mam nadzieję, że w końcu i nade mną zaświeci słońce.

Podsumowując jestem bardzo fajny gość! Zapomniałbym wspomnieć, że urodziłem się w ok 2015 roku, jestem wykastrowany, testy Fiv/Felv mam ujemne.

To co pomożesz mi stać się wesołym Romkiem? Wystarczy wypełnić ankietę!

Poznaj historię Romka:

10 listopada 2019 r. 

Kocurek Romek, znany pod pseudonimem Frankenstein, już po operacji. Wczoraj wrócił do kociarni w modnym czerwonym kubraczku, wprost z paryskich wybiegów „sezon jesień/zima 2020”. Chłopak radzi sobie dzielnie i grzecznie daje sobie podawać leki i oczyszczać ranę.
Prześlijcie Romusiowi trochę ciepłych myśli. Niech wie, że ten kubraczek to nie kpina z kociej dumy, ale konieczność mająca na celu ochronę kocurkowego zdrowia.

6 listopada 2019 r. 

Dzień bez dramatów to jak nie dzień. To jak wakacje. Ale dziś nie ma wakacji. Jest za to on. Pomagamy

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744