Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Amorek, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo9 września 2017 r.

Amorek, Nathan i Gracja – zostali pojmani w sierpniu przez wolontariuszy do klatki-łapki w poznańskim slumsie. Czego tam nie było?! Stosy śmieci, banda alkoholików (w większości morderców po odsiadce), ciemne śmierdzące bunkry, i… One – słodkie kociaki, jakby z innej bajki. Od urodzenia dokarmiane były wraz z mamusią – przez wolontariuszkę Karinę, która z pogardą śmierci odwiedzała posępną „gawrę” recydywistów. Dzięki Niej kocięta miały dobry start, jeżeli chodzi o odżywianie decydujące o zdrowym rozwoju.
W końcu nadszedł czas, by stworzyć im szansę na lepsze życie. Odłowione, odrobaczone i zaszczepione, oraz (chłopaki) już wykastrowani – wypatrują Twojego dobrego serca i ciepłych dłoni w domu tymczasowym – Poznań. Kiciulki są nieufne, ale miziane doceniają czułość człowieka i mruczą: – „Mrrr… Jeszcze! Jeszcze!”. Jedzą na wyścigi. Bawią się i hasają (w klatce – w kociarni) na całego, bo baaardzo pragną już wyjść z
przymusowej uwięzi. Łapiąc ostatnie słoneczne dni września tak żałuję, iż te 3 kiciulki muszą siedzieć w piwnicy (kociarnia).
Podaruj im dom!
Teraz 501 066 460 wolo – Joanna Size

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.