Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

FufuPodstawowe informacje:

Urodzona: ok 05.2018 r.

Zdrowie: wykastrowana

Stosunek do ludzi: w pierwszym kontakcie lekko nieśmiała, po chwili głaskania odpala traktorek

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: nie miała kontaktu

Inne: ——  

 

Fufu o sobie:

Witaj! Na imię mi Fufu i jestem młodziutką kotką mieszkającą w poznańskiej kociarni. Natura obdarzyła mnie kolorem futerka uważanym przez wielu kociarzy za najpiękniejszy – jestem szylkretką. Ludzie mówią, że taki kolor mają prawie wyłącznie kotki i ma on ciekawe podłoże genetyczne. Podobno nie ma dwóch jednakowych szylkretowych kotów!

Z natury jestem spokojną, trochę nieśmiałą damą. Boję się nieco gdy ciocie i wujkowie z kociarni przychodzą mnie głaskać ale muszę przyznać, że ich pieszczoty sprawiają, że się relaksuję i mruczę na cały regulator. Bawić też się lubię ale potrzebuję czasu żeby się „rozkręcić”. Jeśli chodzi o zdrowie to nic poważnego mi nie dolega, niedawno zostałam wysterylizowana.

Czy wiesz, że w wielu kulturach wierzy się, że szylkretowe koty przynoszą szczęście? Może chcesz się przekonać czy to prawda? Możemy się wymienić: Ty dasz mi szczęście zapewniając mi spokojny i kochający dom a ja uszczęśliwię Cię moim mruczącym towarzystwem! Szukam domu w Poznaniu i okolicach. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem mnie wypełnij ankietę przedadopcyjną: http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot.

 

Poznaj historię Fufu:

wkrótce…  

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744