Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Holi, kot do adopcji, Poznań, DopiewoUrodzona: ok. 2014 r.

Zdrowie: wykastrowana, odrobaczona, zaszczepiona, testy FIV/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: na razie jest nieco wycofana, coraz bardziej się otwiera w kociarni, ale nadal zachowuje dystans. Potrzebuje miejsca, w którym będzie mogła w pełni przekonać się do człowieka.

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: pozytywny, z kotami dobrze się dogaduje

Zachowanie: raczej mało pewna siebie, nieco wycofana, jest też ciekawa tego co się dzieje w kociarni i małymi kroczkami coraz bardziej się otwiera na człowieka

Inne: korzysta z kuwety

17 kwietnia 2017 r.
Holi to około 3 letnia (wygląda jakby miała rok), śliczna kotka, która trafiła do nas z Dopiewa na początku kwietnia na zabieg sterylizacji. Kicia została pod naszą opieką i obecnie przebywa w fundacyjnej kociarni. Do ludzi jest nieco nieśmiała i trochę wycofana, ale absolutnie nie jest agresywna. W naszej kociarni biega sobie luzem razem z innymi kotkami i dobrze się z nimi dogaduje. Do ludzi zachowuje nadal dystans, chociaż ostatnio zaczyna robić postępy. Nie chowa się już w największym zakamarku, wychodzi z kryjówki i zaciekawiona patrzy co się dzieje :).
Szukamy dla Holi domku tymczasowego (i oczywiście stałego), który powoli pozwoli jej się otworzyć, nie będzie na nią naciskał, da jej czas i opiekę. Kotka jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, testy FIV/FeLV ma ujemne. Jest zdrową kotką, która potrzebuje nieco czasu, aby móc się otworzyć.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.