Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Kardamon, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo23 lipca 2017 r.

Kiedy nastawiliśmy klatkę-łapkę na kotkę Lisówkę, złapał się do niej inny kot. Było to chyba przeznaczenie, bo Kardamon jest zdecydowanie domowym stworzonkiem, które do tej pory żyło na wolności.

Chłopak – najpierw nieśmiały i nieco wystraszony, ale absolutnie nie agresywny – okazał się być miziasty i kochany. Na nasze głaski reaguje odpaleniem motorka i głośno mruczy z zadowolenia. Sprzedaje baranki i ociera się o dłonie, wymuszając więcej pieszczot. Kardamonek jest łagodny i pozwala robić wokół siebie wszystko – podawaliśmy mu na początku tabletki do pysia i odbywało się to bez najmniejszych problemów. Ani myślał o ucieczce czy ataku. Marzymy, aby chłopak miał swój dom i człowieka, który zapewni mu w końcu tyle miłości i pieszczot, na ile zasługuje. Wybrał życie wśród ludzi, teraz czeka na tych swoich :). Jest wykastrowany i ma testy FIV/FeLV ujemne. To młody kot – ma ok. 1,5 roku. Na pewno będzie doskonałym towarzyszem i szybko stanie się członkiem rodziny.

Nasza kociarnia po brzegi wypełniona jest kotami i zdecydowanie Kardamonowi przydałoby się więcej uwagi. Szukamy dla niego domu tymczasowego i oczywiście stałego.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.