Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Konwalia, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo10 lipca 2017 r.

Konwalia przyjechała do nas pod koniec maja wraz z 4 maluchów. Fikus, Benjamin, Lawenda i Lilia, kiedy do nas trafiły były jeszcze przy cycu mamy. Kowalia od początku była dosyć zestresowana nowym miejscem. Nie podobało jej się nasze codziennie sprzątanie klatek. Dlatego też staraliśmy się ją możliwe jak najmniej stresować. Chcieliśmy, aby spokojnie odchowała dzieciaki.
Konwalia okociła się na posesji w Luboniu, na której właściciel nie chciał mieć kotów. Twierdził, że kotka jest agresywna do ich rezydentki i podczas podlewania ogrodu nie miał oporu, aby podlać również dzieciaki. Maluchy przyjechały do nas częściowo mokre. Na szczęście w kociarni nikt im nie fundował tego typu atrakcji i ekipa wyrosła na radosny kwartet. Dzieci są w pełni oswojone. Natomiast Konwalia w dalszym ciągu nie chce nawiązać bliższej relacji z człowiekiem. Owszem, daje się czasem pomiziać – przy jedzeniu, ale w kociarni widać, że jest wyraźnie zestresowana.
Kowanlia jeszcze wychowuje swoje maluchy, ale już teraz szukamy dla niej domu, w ktorym będzie mogła wieść spokojne życie. Być może otworzyłaby się w domu tymczasowym. Czy ktoś da jej szansę? Bardzo byśmy tego chcieli. Niejeden zestresowany kot w kociarni, mając odpowiednie domowe warunki zamieniał się w świetnego towarzysza życia.
Kotka jest zaszczepiona, odrobaczona i ma testy FIV/FeLV ujemne. Wierzymy, że znajdzie się dobra dusza, która będzie chciała się podzielić z nią swoimi czterema kątami.
Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744