Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Krecik, czarny kot do adopcji Poznań

28 września 2015

Krecik trafił do nas 28 września prosto z ulic Swarzędza na podleczenie. Dolegało mu to, co z reguły dolega bezdomniakom czyli świerzb, pchły, wszoły, zębiska w fatalnym stanie i katar. Niestety, okazało się, że kot ma FIV.

No i tak oto Krecik nie może po podleczeniu wrócić na „wolność”, a znalezienie domu dla kotka z FIV graniczy z cudem.
Krecik nie może zamieszkać z innymi kotami, gdyż FIV jest dla nich zaraźliwy. Może jedynie zamieszkać z innym FIVkowcem. Nie może być kotem wychodzącym.

FIV to wirus nabytego niedoboru immunologicznego i po prostu powoduje, że kot łatwiej choruje. Wirus ten jest całkowicie niegroźny dla ludzi i innych zwierząt. To taki odpowiednik ludzkiego HIV u kotów.

Krecik kocha ludzi. Żyje dla głaskania. Jest szalenie pro-pludzki, nachalny w pieszczotach. Nie jego wina, że żył na dworze, że jakiś kot go zaraził, że teraz musi u nas żyć w odosobnieniu.

Szukamy domu dla kochanego, starszego Krecika 

28 październik 2015 r.

Niech Was nie zwiedzie gangsterski wygląd Krecika ;). Krecik tylko wygląda na groźnego kocura – w rzeczywistości jest rozmruczanym miłośnikiem ludzkiego gatunku, łasi się, przytula, doprasza o uwagę, o przytulanie. Cytując tymczasową opiekunkę „wielki kocur z jeszcze większym sercem”. Komu Krecika, komu? ♥ (Przypominamy, że chłopak jest nosiecielem wirusa FIV. Nie może mieszkać z innymi kotkami, chyba, że z innymi nosicielami FIV.)


Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404