Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 05.2014 r.

Zdrowie:  odrobaczona, zaszczepiona, wykastrowana, zachipowana, testy Fiv/ Felv ujemne

Stosunek do ludzi: przyjazna, ale trochę wystraszona

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: nie miała kontaktu

Inne:  

 

Myszka o sobie:

5 marca 2020 r. 

Dzień dobry! Mam na imię Myszka i jestem sympatyczną acz nieco wystraszoną mieszkanką poznańskiej kociarni. Imię mam nietypowe jak na kota – przecież koty ŁOWIĄ myszy a nie Myszami! No, ale jakoś się do niego przyzwyczaiłam i uważam, że nie jest wcale takie złe, jest nawet pieszczotliwe!

Co więcej o mnie? Mam 6 lat, większość życia spędziłam szwendając się po ulicach Poznania, a teraz los sprawił, że trafiłam do kociarni. Jeszcze nie przywykłam do tego miejsca, wszystko jest nowe a ja mieszkam w klatce, do czego zupełnie nie jestem przyzwyczajona. Kiedy przychodzą wolontariusze zajmuję strategiczne miejsce w kąciku i obserwuję co się dzieje. Ale gdy ktoś z nich próbuje mnie głaskać najczęściej nie oponuję a ostatnio nawet delikatnie proszę o jeszcze. Bo to mizianie jest jednak bardzo przyjemne!

Dlatego mam taki pomysł: może ktoś z Was chciałby wziąć mnie do siebie i zostać moim osobistym miziaczem? Myślę, że po przeprowadzce do nowego domu będę potrzebowała trochę czasu, żeby się otworzyć, bo jednak nieśmiały ze mnie kot. Zaręczam jednak, że będzie warto poczekać! Obiecuję dużo przytulania, mruczenia i wspólnych drzemek jak tylko przyzwyczaję się do nowych warunków! To jak będzie? Kto jest zainteresowany? Poszukuję domu na terenie Poznania i okolic.

 

Poznaj historię Myszki:

17 lutego 2020 r.

Myszka to nasza najnowsza podopieczna, pochodzi z Golęcina. Jest spokojną, lecz na razie dosyć wystraszoną kotką. Poznajemy się, obserwujemy, niedługo opowiemy o niej coś więcej.

 

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)