Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Perełka - kot do adopcjiZdrowie: zaszczepiona, odrobaczona, wykastrowana, testy fiv/felv ujemne, przyjmuje suplement diety Nefrokrill na wsparcie pracy nerek

Stosunek do ludzi: nieco lękliwy, woli trzymać się na dystans. Bliskość dla niej to dzielenie wspólnej przestrzeni. W kociarni nie jest kotem, który sam przyjdzie na kolana, czy też po głaski.

Stosunek do dzieci: miała mały kontakt, trzyma się na dystans

Psy: nie miała kontaktu

Koty: pozytywny, nie spoufala się, jak miała kontakt z maluszkami to wolała się trzymać od nich z daleka – szybko zaakceptowała ich obecność

Zachowanie: mało pewna siebie, typ obserwatora

Inne: przyjmuje suplement diety Nefrokrill na wsparcie pracy nerek

10 października 2018 r.

Perełka to kotka o smutnym spojrzeniu. Szukamy dla niej domu, który zaakceptuje to, że bliskość dla niej to dzielenie wspólnej przestrzeni. Ma pełen pakiet zdrowotny tj.: jest zaszczepiona, odrobaczona, wykastrowana i ma ujemne testy fiv/felv.

Przyjechała do fundacji (15 lipca 2018 roku) wraz ze swoim synem Nemo. Miała zostać tylko na chwilę. Być wykastrowana i wypuszczona na wolność. Jednak piła dużo wody i to nas zaniepokoiło. Okazało się, że może mieć problemy z nerkami. Przyjmuje teraz suplement diety Nefrokrill. Nie mogliśmy jej wypuścić, bo nie miała nikogo kto dałby nam choćby znać, że dzieje się z Perełką coś niepokojącego. Zamieszkała w naszej kociarni. Z kotami dogaduje się dobrze. Nie spoufala się. Nie jest to typowa kotka, która przychodzi do człowieka na kolana. Woli mieć własną przestrzeń. Jest bardzo spokojną kotką. Kiedy inne koty wokół niej szaleją ona obserwuje co się dzieje.

Bardzo nam zależy, aby znaleźć jej dom, w którym będzie się dobrze czuć. Kociarnia to nie jest dobre miejsce dla Perełki, która ceni sobie spokój.

Jeśli jesteś zainteresowany, chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń, napisz do nas.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.