Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Poziomka, kot do adopcji, Poznań, Dopiewo10 czerwca 2017 r.

Pod koniec maja dostałyśmy zgłoszenie o kotce, która okociła się ogrodzie u jednego z mieszkańców Borówca. Po kilku dniach ta sama osoba poinformował nas, że jest kolejna kotka z maluchami, mamy przychodziły na karmienie.

Wolontariuszki pojechały na miejsce, kotki okazały się przyjazne i na szczęście bez problemu dały się złapać. W sumie zabrałyśmy dwie mamy z szóstką maluszków oraz trzecią dorosła kotkę (na zabieg sterylizacji).
Przedstawiamy Wam jedną z kocich rodzinek – mama Zosia oraz jej córeczki Borówka, Jagoda i Poziomka.
Zosia to przeurocza, przemiziasta, rozgadana i bardzo prosząca o głaski koteczka. Urodziła się latem 2016 roku. Jest wesołą i bardzo dobrą mamą, pięknie zajmuje się swoimi córkami. Po odchowaniu dzieciaczków mama zostanie wysterylizowana i bedziemy szukać dla niej domu tymczasowego lub stałego.
Jagoda, Borówka i Poziomka to trzy słodkie koteczki, urodziły się ok 13 maja. Zaczęły już powoli same jeść jedzonko dla kociaków, są coraz bardziej ciekawskie i brojące. Jeszcze około miesiąca będą z mamą, ale już powoli szukamy dla nich domków.

Zobacz filmik z udziałem Zosi i jej maluchów >>

6 lipca 2017 r.

Około 13 maja w jednym z ogrodów w Borówcu, urodziły się trzy małe kotki. Jedną z nich jest przepiękna Poziomka.

Poziomka to odpowiednie imię dla tej malutkiej kociej damy – jej rodzinny różowy nosek (taki sam jak u mamy i siostry) przypomina właśnie ten owoc. Wyraźnie odznacza się na szarym futerku, które pokrywa jej główkę i sprawia, że każdy ma ochotę ją w ten nosek ucałować:). Poziomka ponad wszystko kocha harcować po kociarni ze swoją siostrzyczką. Wypuszczona z klatki od razu biegnie się bawić. Jak każdy maluch, wspina się, gania z innymi kotkami i poznaje nowe kąty. Jest bardzo otwartą koteczką i cheęnie spędza czas wśród ludzi i kotów – wyraźnie lubi towarzystwo. Jest już samodzielną dziewczynką i potrafi korzystać z kuwety.