Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

RuriPodstawowe informacje:

Urodzona: 09.2019 r.

Zdrowie: odrobaczona, zachipowana

Stosunek do ludzi: trochę wystraszona, ale pracujemy nad tym

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: jest w klatce z rodzeństwem, z którym dobrze się dogaduje

Inne: ——  

 

Ruri o sobie:

Miau! Jestem malutką, 2-miesięczną kotką i noszę wdzięczne japońskie imię Ruri. Urodziłam się na Jeżycach. Tam zostałam znaleziona przez wolontariuszy Fundacji i razem z dwójką rodzeństwa i mamą przewieziono mnie do kociarni. Zamieszkałam tam w dużej klatce razem z Risą i Yae (takie imiona dostało moje rodzeństwo). Moja mama zamieszkała w klatce obok. Niestety po tygodniu osierociła naszą trójkę. Być może była to wina źle przeprowadzonej sterylizacji, być może czegoś innego. Nadal trwają badania, które mają wyjaśnić to smutne zdarzenie.

Jak widzicie, moje życie nie zaczęło się łatwo. Mimo to staram się być dzielna i brać z niego to co najlepsze! Bawię się z moim rodzeństwem albo z człowiekiem który przychodzi do naszej klatki z piórkami na patyku. Człowieki próbują też nas głaskać. To mi się mniej podoba, wolę się wtedy schować w kącie klatki. Mimo to człowieki mówią, że jestem najśmielsza z rodzeństwa.

Może ktoś z Was chciałby mi pomóc ośmielić się jeszcze bardziej? Słyszałam, że istnieje coś takiego jak DOM. Ma się tam osobistych ludzi do miziania, dużo przestrzeni dla siebie i co najważniejsze: poczucie bezpieczeństwa. Bardzo chciałabym znaleźć się w takim miejscu! Jeśli myślisz, że Twój dom mógłby się stać także moim oraz mieszkasz w Poznaniu lub okolicach, wypełnij ankietę: http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot.

Z praktycznych rzeczy: jestem zdrowa, zostałam odrobaczona i zachipowana.

 

Poznaj historię Ruri:

13 listopada 2019 r.

Przyjechały do nas 3 małe dzieciaczki, rodzeństwo: Ruri, Risa i Yae. Są lekko wystraszone, ale pracujemy  nad tym. Będą z nich dobre koty.  

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744