Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Rysia, kotka do adopcji, Poznań13 lutego 2019 r.
Rysia to młoda kotka, której wiek określono na ok. 4-5 miesięcy.  Na pierwszy rzut oka wydawała się zdrowa, ale zabiedzona – jak każdy bezdomny kot, który trafia do naszej fundacji. Standardowa wizyta u weterynarza wykazała jednak zapalenie oskrzeli.

Gdyby nie została złapana, takie zapalenie mogłoby się przerodzić w zapalenie płuc, a co gorsza będąc bez opieki na wolności, mogłaby nawet nie przeżyć. Kotka, póki co dostaje antybiotyk i za kilka dni czeka ją kolejna wizyta. Jeśli nie będzie poprawy zmiana leku i kolejne wizyty… Brak poprawy oznacza komorę tlenową.

Wizyta (12.02.2019r.) wykazała również, że kotka ma twardy brzuch, konieczne będzie USG, które pozwoli nam zweryfikować, co się dzieje. Niestety, kolejne badanie, to dodatkowe opłaty.

Każda wizyta i leki to ogromne koszty, nie możemy jednak z nich zrezygnować! Walczymy o zdrowie Rysi, ale ta walka oznacza wydatki. Zależy nam także na znalezieniu domu dla kotki, ale bez ustabilizowanego stanu zdrowia, adopcja jest niemożliwa. Bardzo prosimy o pomoc i dziękujemy za każdą złotówkę.

 17 lutego 2019 r. 

Bardzo prosimy o dom tymczasowy dla Rysi. Rysia wraca do zdrowia – jest coraz lepiej. Otworzyła sie też ładnie i podczas głasków szybko się rozluźnia i chce kontaktu z człowiekiem. Zależy nam, aby swoje kocie życie spędziła jak najszybciej w domu, a nie w kociarnianej klatce.

22 lutego 2019 r.

Gdy do nas trafiła, byłyśmy przekonane, że to kociak. Obstawiałyśmy 6 miesięcy, taka była drobna! Rysia trafiła do nas bardzo chora, zasmarkana i z gorączką, więc szybko wdrożyłyśmy leczenie. Okazało się jednak, że kotka ma już około 2 lat!  Po prostu jest malutka i drobniutka jak półroczny kot.  Kicia pięknie się otworzyła i ze zlęknionego, przerażonego strachulca jest już tylko nieśmiałą kotką, która rozluźnia się przy mizianiu.

Niebawem będzie gotowa do adopcji. Przyjmujemy zapisy!

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.