Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Samba, kotka do adopcji, Poznań10 wrzesień 2014r.

Witaj, dostałam piękne imię – Samba.
Mnie, jak i resztę mojego rodzeństwa Człowieki znalazły na działkach, gdzie urodziła nas mamusia.
Później zabrali nas w jakieś dziwne miejsce, gdzie Ludzia dawała zastrzyki i niesmaczne lekarstwa. Ponoć mają zapobiec pchełkom i robaczkom. To dobrze, nie chciałabym być chora!
Na prawym oczku mam plamkę. Człowieki nazywają to jakoś mądrze…”stan po owrzodzeniu rogówki”, czy coś takiego. Nie wiem co to znaczy, ale już wszystko dobrze, tylko muszę na razie dostawać kropelki. Moja piękna siostra nie ma takiej plamki i jest dużo odważniejsza, ale Ludzia mówi, że i mnie ktoś pokocha, bo jestem cudną, mądrą koteczką, a plamka dodaje mi uroku. Uważasz, że ma rację?
Poza tym w ogóle nie marudzę przy jedzeniu! Nie lubię wybrzydzać, przecież to takie miłe, że teraz mam pełną miseczkę.

10 grudzień 2014r.

Mambo i Samba zamieszkali we wspólnym domku.

01 lipiec 2015r.

Mambo i Samba (dom tymczasowy nazywał je Jacek i Agatka) wróciły z adopcji po 7 miesiącach. Zaadoptowane w grudniu 2014 wróciły tydzień temu po tym, gdy ich właścicielka poprosiła nas o zabranie kotów z dnia na dzień, ze względu na sytuaje rodzinną. Nie mamy miejsca, adopcje stoją, nawet o kociaki nikt nie pyta – no przepraszam, czasem pytają, ale jak słyszą o procedurach adopcyjnych, to rezygnują. . Z braku opcji Mambo i Samba zamieszkały w łazience wolontariuszy.
W łazience są od tygodnia, nie mają gdzie wyjść bo w tym samym mieszkaniu jest już 8 (słownie: osiem !) kotów. Tak, to razem dziesięć.
Jesteśmy zdesperowani. Nie wciśniemy ani grama więcej kota do Fundacji, a codziennie dzwonicie, piszecie o kotach w potrzebie. Nie ruszy się nic póki ludzie nie zaczną adoptować dorosłych kotów, które u nas zajmują domy tymczasowe po kilka lat! Pomóżcie nam szukając domów razem z nami. Nie będziemy mogły pomagać jeśli nic się nie zmieni, jesteśmy zasypane psami i kotami.

29 listopad 2015 r. 

Samba i Mambo pojechali dziś do stałego domu. Trzymamy mocno kciuki!

26 czerwca 2016 r. 

Samba i Mambo niestety wrócili z adopcji. Ponownie szukamy dla rodzeństwa domu.