Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

15 maja 2020

Choć Levi jest u nas dosyć krótko, to nie próżnujemy i cały czas próbujemy jak najlepiej się poznać. Widać po nim, że nie należy do licznej grupy psich przylep, które ponad wszystko uwielbiają bliskość z człowiekiem i głaskanie, ale widzimy również, że Levi nie jest zadeklarowanym outsiderem, który sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem. Mówiąc zwięźle, nie jest to najbardziej oczywisty pies na świecie i sprawia to, że chłopak ten wydaje nam się bardzo interesujący. Wychodzi z nami chętnie na spacery, podczas których uczymy się siebie nawzajem. Leviemu staramy się pokazać, że towarzystwo człowieka może być całkiem ciekawe i zupełnie niegroźne, ale jednocześnie dajemy do zrozumienia, że w związku z tym towarzystwem mamy też pewne oczekiwania. Uczymy go spokojnego chodzenia na smyczy, bo najwyraźniej nigdy nie miał okazji tego poćwiczyć, a poza tym zwyczajnie staramy się miło spędzać razem czas. Levi jest młodym, choć dorosłym już psem w typie owczarka, orientacyjnie ma około 3 lat. Jest zdrowy i w dobrej kondycji, w schronisku został odrobaczony i zaszczepiony. Szukamy dla niego nowego domu i chcemy, aby był to dom dobry i odpowiedzialny, aby Levi czuł się w nim dobrze i bezpiecznie. Miasto na pewno nie jest ulubioną okolicą Leviego, widać, że świetnie czuje się w spokojniejszych miejscach, a łąki i las to jego żywioł. Serdecznie polecamy Leviego do adopcji!

24 listopada 2020

Czekając na swój nowy dom przez ostatnie kilka miesięcy Levi nie próżnował i intensywnie pracował na swoje dobre imię. Nauczył się już bardzo ładnie chodzić na smyczy, prezentuje godną podziwu cierpliwość przy wyczesywaniu i dotyku, jest miły dla otoczenia i właściwie mógłby już powoli pakować swoją walizkę i jechać do domu, ale niestety jeszcze nie ma dokąd… Cóż, wiemy, że niektórym przychodzi poczekać nieco dłużej na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu i być może Levi należy właśnie do tej grupy psów. Wierzymy jednak, że szczęście Leviego jest już niedaleko i niedługo nasz chłopaczek będzie mógł po nie sięgnąć.

20 czerwca 2021
Czy to upragnione szczęście Leviego jest już gdzieś bliżej, czy wciąż krąży gdzieś w czasoprzestrzeni i musimy jeszcze na nie razem poczekać? Trudno o jednoznaczną ocenę sytuacji, pozostaje nam jedynie zachować zimną krew i daleko idący spokój, bo chyba tylko dzięki temu damy radę wytrwać w tym napięciu. Chcielibyśmy jak najlepiej dla Leviego, to oczywiste, ale jak na razie, mówiąc szczerze nie mamy w czym za bardzo wybierać. Levi czeka na swój dom już dosyć długo i choć od czasu do czasu ktoś o niego zapyta, to dotychczas nie trafiliśmy na odpowiednie dla niego warunki. Czekamy jednak dalej wraz z nim i w końcu na pewno się doczekamy.
15 października 2021
W jesiennych okolicznościach przyrody Levi prezentuje się nad wyraz elegancko, a klasy niewątpliwie dodaje mu nowa, stylowa obroża, której pozazdrościć mógłby mu najbardziej nawet elegancki pies. Kto wie, może w takim stroju zwróci na siebie uwagę potencjalnych adoptujących i w końcu będzie mógł się z nami pożegnać? To byłby wielki dzień, mamy nadzieję, że wkrótce nadejdzie.
25 marca 2022
Gdyby ktoś pytał, jak miewa się nasz Levi, to spieszymy z wyjaśnieniem, że miewa się wcale nie najgorzej, co można zaobserwować na załączonych zdjęciach. Cały czas jednak czeka na swój dom, a to już prawie 2 lata… Jest bardzo dzielny i stara się z całych sił zachowywać jak na dżentelmena przystało. Levi jest młody, ma ok. 5 lat, jest zdrowy, wykastrowany. Jak się z kimś zaprzyjaźnia to oddaje całego siebie! Świetnie komunikuje się z innymi psami. Bardzo chętnie by z jakimś zamieszkał. Polecamy Leviego do adopcji, nie każ mu dłużej czekać!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: remik@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 939 384

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)