Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Abi, suczka do adopcji26 lipca 2016

Abi jest młodziutką, niespełna roczną suczką w typie wyżła. Słabo znosi pobyt w przytulisku, zamknięcie w boksie wywołuje u niej silny stres, brak możliwości zrealizowania podstawowych, codziennych potrzeb wzmaga frustrację, co wpływa na jej wysokie pobudzenie. Do tego wszystkiego dochodzi strach przed obcymi i tym, co nieznane. Szukamy dla Abi dobrego domu stałego lub chociaż tymczasowego, w którym będzie mogła zaznać normalnego życia, odpocząć i nauczyć się funkcjonowania w świecie. Abi powinna zamieszkać w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, z łatwym dostępem do łąk i lasów, najlepiej w domu bez małych dzieci. Abi jest zdrowa, zabezpieczona przeciwko pasożytom zewnętrznym, odrobaczona i zaszczepiona.

Abi znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Kontakt: 501 173 726, paulina@glosemzwierzat.pl

11 września 2016 r.

Abi wciąż czeka na kochający dom. To urocza panienka, która potrzebuje dużo miłości i uwagi ze strony człowieka. Coraz lepiej radzi sobie na spacerach i w kontaktach z obcymi ludźmi. Wierzymy, że wkrótce odnajdzie ją rodzina, która ją pokocha i stworzy jej prawdziwy dom.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726