Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Abi, suczka do adopcji26 lipca 2016

Abi jest młodziutką suczką w typie sznaucera, ma około 7 miesięcy. To bardzo delikatna i urocza sunia. Słabo znosi pobyt w przytulisku, bardzo boi się otaczających ją hałasów, szczekania innych psów, tęskni do domowego ciepła i spokoju. Szukamy dla Abi dobrego domu stałego lub chociaż tymczasowego, w którym będzie mogła zaznać normalnego życia, odpocząć i nauczyć się funkcjonowania w świecie. Abi powinna zamieszkać w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, z łatwym dostępem do łąk i lasów. Abi jest zdrowa, zabezpieczona przeciwko pasożytom zewnętrznym, odrobaczona i zaszczepiona. Mamy nadzieję, że ta śliczna panienka nie będzie musiała długo czekać na kochający dom. To jeszcze dziecko, które znalazło się w schronisku i marzy o cudownych ludziach, którzy ją pokochają. Abi bardzo potrzebuje bliskości i wsparcia ze strony opiekunów.

11 września 2016 r.

Abi wciąż czeka na kochający dom. To urocza panienka, która potrzebuje dużo miłości i uwagi. Coraz lepiej radzi sobie na spacerach. Wierzymy, że wkrótce odnajdzie ją rodzina, która ją pokocha i stworzy jej prawdziwy dom.

3 kwietnia 2017 r.

Ponad 2 miesiące temu Abi pojechała nareszcie do domu tymczasowego, w którym miała zostać już na zawsze, ponieważ opiekunowie deklarowali, że bardzo chcą ją adoptować. Stało się jednak inaczej i z trudnych do zrozumienia przyczyn Abi została oddana praktycznie z godziny na godzinę. Dzisiaj mieszka w hotelu dla zwierząt współpracującym z naszą fundacją. Sunia nie sprawia żadnych kłopotów, zachowuje czystość, jest bardzo miła i towarzyska, trochę jednak nieśmiała w stosunku do mężczyzn. Abi dogaduje się z innymi psami, może zamieszkać również z kotami. Jej piękne oczy zdradzają, że bardzo jej brakuje bliskości, więzi, ciepła i bezpieczeństwa. Znalezienie dla niej dobrego domu jest dla nas bardzo ważne, tym bardziej po tym, co przeszła. Chcemy, aby trafiła do ludzi odpowiedzialnych i troskliwych, którzy dadzą Abi całe swoje serce i spędzą z nią całe jej życie.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726