Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Alfi, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo27 października 2016 r.

Alfi to młody, niskopodłogowy, przeuroczy mieszaniec. Ma około 1 roku i jak na młodzieniaszka przystało jest bardzo energiczny. Jest psem kontaktowym, bardzo lubiącym ludzi i łaknącym ich towarzystwa. Alfi uwielbia spacery w lesie, ma mnóstwo spraw do załatwienia i z pewnością nie będzie dobrym kandydatem na towarzysza dla osób, które wolą spędzać wolny czas w domu, zamiast na świeżym powietrzu. Alfi wymaga regularnych, długich spacerów, dostępu do terenów zielonych, nie wystarczy mu krótki spacer wokół bloku. Z uwagi na swój młody wiek i żywiołowy temperament powinien zamieszkać u osób, które mają już doświadczenie w opiece nad psami, może nie sprawdzić się w roli pierwszego psa w rodzinie. Szukamy dla tego kochanego i energicznego psa domu w spokojnej okolicy, wolnej od hałasu i zgiełku typowego dla miast. Alfi jest zdrowy, odrobaczony, posiada aktualne szczepienie, przed adopcją zostanie wykastrowany.

Alfi znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

20 listopada 2016 r.

Nasz „mini husky” wciąż czeka na kochający dom. To piesek z dużą potrzebą ruchu ale też bliskości, dlatego mały boks, w którym jest samotny bardzo mu doskwiera. Liczymy, że wkrótce pojawi się ktoś, kto wypatrzy naszego podopiecznego o tak oryginalnej urodzie :)

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726