Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Aron, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo19 grudnia 2017 r.

Naszym nowym podopiecznym został niedawno Aron – kilkuletni pies w typie labradora. Został znaleziony w starej, brudnej i rozpadającej się obroży, co pozwala nam myśleć, że raczej nie zgubił się podczas codziennego spaceru. Być może uciekł, a być może został porzucony, nie jest to jednak dla nas najważniejsze. Dzisiaj jest już pod naszą opieką i zrobimy, co w naszej mocy, aby trafił do bardzo dobrego domu. Aron jest miły i energiczny, lubi kontakt z ludźmi, grzecznie zachowuje się również w stosunku do innych psów. Uwielbia chodzić na spacery w lesie, podczas których nie sprawia najmniejszych problemów, nie ciągnie na smyczy i nie wyrywa się do innych psów. Aron ma ciepłe, mądre spojrzenie psa inteligentnego, spokojnego i doświadczonego. Wszystko wskazuje na to, że będzie wspaniałym towarzyszem, jeśli tylko ktoś da mu szansę. Szukamy dla Arona domu w spokojnej okolicy, najlepiej z łatwym dostępem do atrakcyjnych terenów spacerowych. Aron jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony, przed adopcją zostanie wykastrowany.

28 stycznia 2018 r.

Mija pierwszy miesiąc Arona w przytulisku. To przykre patrzeć jak taki miły i bezproblemowy pies cierpi z powodu izolacji od świata, zamknięty w boksie tylko dlatego, że komuś się znudził. Aron jest doskonałym towarzyszem spacerów, ładnie chodzi na smyczy, lubi ludzi i jest bardzo grzeczny w stosunku do innych psów, niezależnie od ich wielkości, płci i wieku. Jest miłym psem zasługującym na to, aby żyć u boku miłych ludzi, którzy podobnie do niego lubią wyskoczyć sobie na łąkę lub do lasu, aby sprawdzić co w trawie piszczy. Aron został wykastrowany i spędził kilka dni w gabinecie. Potwierdziło się to, co podejrzewaliśmy – Aron jest niezwykle grzecznym psem, nie hałasuje, nic nie niszczy i zachowuje czystość. Rodzino Arona, odezwij się do nas!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726