Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Ball, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo15 października 2016 r.

Ball jest przepięknym, dużym psem o wspaniałym charakterze. Ma około 4 lat i zachowuje się jak duży szczeniak. Swoją pozytywną energią i optymistycznym nastawieniem do świata zaraża wszystkich. To cudowny, bardzo zrównoważony pies. Bardzo cieszy się na widok człowieka, nieustannie macha ogonem i z radością podstawia się do głaskania i przytulania. Jest bardzo kontaktowy, towarzyski i zawsze uśmiechnięty. Będzie cudownym przyjacielem rodziny, do której trafi i wspaniałym towarzyszem długich spacerów. Wszyscy którzy go poznali są w nim po prostu zakochani, a my już zazdrościmy ludziom, którzy go adoptują. Ball jest niezwykle miły dla innych psów, z którymi się świetnie komunikuje. Bez przeszkód może zamieszkać z innym psem lub psami. Ball jest zaszczepiony, odpchlony, odrobaczony i wykastrowany. Szukamy dla niego opiekunów, którzy zapewnią temu cudownemu psu szczęśliwe i spokojne życie. Ball powinien zamieszkać w domu z ogrodem, ale nie zostanie wydany do życia w kojcu, na łańcuchu czy w budzie.

Ball znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

12 lutego 2017 r.

Najmilszy pies świata dalej bez domu. Ball czeka cierpliwie na swoich ludzi w przytuliskowym boksie, dzielnie znosząc izolację od świata. Niezmiernie cieszą go cotygodniowe spacery, podczas których zawsze okazuje wielką radość i chęć do życia. Ball swoim entuzjazmem jest w stanie zarazić nawet największego ponuraka, polecamy go jako lekarstwo na wszystkie smutki świata.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Balla: https://goo.gl/photos/ZwuUUoEq1ZfmMFgF8

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047