Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Czoko, pies do adopcji, Poznań

1 marca 2016

Czoko jest kilkuletnim psem w typie płochacza niemieckiego. Los odebrał mu wzrok, jednak nie pozbawił chłopaka chęci do życia i nie złamał jego ducha. Pomimo swojej niepełnosprawności, Czoko świetnie sobie radzi, ma psie sprawy do załatwienia, jest energiczny i skory do aktywności. Czoko został zauważony przez wolontariuszki naszej fundacji w schronisku skąd został szybko zabrany, aby dać mu szansę na normalne życie. Zamieszkał w hotelu dla psów, w którym otoczony jest codzienną opieką, ma czyste legowisko, świeżą wodę i jedzenie, regularne spacery i opiekę weterynaryjną. Szukamy dla niego domu stałego lub chociaż tymczasowego, w którym Czoko zazna pełni szczęścia i będzie mógł żyć tak, jak na to zasługuje.

7 sierpnia 2016
Czoko dał się dobrze poznać swoim hotelowym opiekunom. Jest psem grzecznym, bezkonfliktowym i przyjaznym. Bardzo lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, uwielbia spacery, na których doskonale sobie radzi pomimo tego, że nic nie widzi. Pozostałe zmysły pozwalają mu doskonale poruszać się w terenie, zarówno znanym, jak i tym dopiero poznawanym. Cały czas szukamy domu dla tego uroczego psa. Powinien to być dom z ogrodem, najlepiej w spokojnej okolicy z łatwym dostępem do terenów zielonych. Wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto go pokocha i Czoko pozna czym jest prawdziwy dom.
3 października 2016 r.
Odwiedziny u Czoko przebiegły w miłej atmosferze, spędziliśmy trochę czasu na wybiegu i krótkim spacerze. Czoko pozostaje w dobrej formie, ma całą masę spraw do załatwienia, ale miziankiem też nie pogardzi. Wierzymy, że wkrótce ktoś go zauważy i podaruje mu dom i serce.
5 grudnia 2016 r.
O Czoko nikt nie pyta… Jakie szanse na dom ma ślepy pies? Mimo wszystko mamy nadzieję, że ktoś zauważy go w tłumie bezdomnych psów. Czoko bardzo potrzebuje domu i kochającego człowieka.
25 marca 2017 r.

Wiosenne pozdrowienia przesyła wszystkim Czoko. Chłopak miewa się doskonale i niczym się nie przejmuje. Ma mnóstwo spraw do załatwienia i nie ustaje w realizacji swoich celów. My również się nie poddajemy i nie ustajemy w realizacji naszego celu, czyli znalezienia mu domu. Mamy nadzieję, że w tym roku ktoś pokocha naszego Czoko.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 604 185 657