Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Emil, mały pies do adopcji, Poznań, Dopiewo15 września 2016 r.

Emil to malutki, niskopodłogowy przeuroczy piesek. Jest młodziutki – ma ok. 2 lat. Obecnie przebywa w podpoznańskim przytulisku, w którym dzielnie znosi warunki i czeka aż ktoś go wypatrzy. Emil ładnie chodzi na smyczy, z radością wychodzi na spacer. Ten kochany psiak szuka domu w spokojnej, cichej okolicy. Jest pieskiem, po którym widać, że wiele w swoim życiu przeszedł, dlatego szukamy dla niego kochających, opiekuńczych właścicieli, którzy zapewnią mu poczucie bezpieczeństwa i dadzą czas na aklimatyzację. Będzie wspaniałym przyjacielem dla osób, które podarują mu swoje serce. Ten uroczy psiaczek potrzebuje trochę czasu na zaufanie nowej osobie, dlatego nie polecamy go do domu z dziećmi. Emil został odrobaczony, posiada aktualne szczepienia.

Emil znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047