Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

15 czerwca 2019

Gina to przepiękna, 4-letnia panna owczarka francuskiego beauceron, dla której staramy się znaleźć jak najlepszy dom, w którym będzie nie tylko kochana, ale również rozumiana. Jest dużym, wesołym i energicznym psem, ciekawym świata i zawsze chętnym na długi i interesujący spacer. Gina lubi towarzystwo innych psów, z którymi potrafi się ładnie i radośnie bawić. W stosunku do ludzi jest przyjazna i towarzyska, ale ceni sobie swoją niezależność i bardzo dba o to, aby móc zawsze załatwić swoje sprawy. Gina kocha życie aktywne i nie jest typem kanapowca, uwielbia za to przebywać na świeżym powietrzu, realizując swoje potrzeby na łące lub w lesie. Na spacerach jest bardzo grzeczna, ładnie chodzi na smyczy i spokojnie reaguje na otaczający ją świat, dobrze też znosi podróż samochodem. Na pewno nie nadaje się do życia w mieście, a jej potrzeb nie zaspokoją krótkie spacery po osiedlu, szukamy dla niej domu w miejscu z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie będzie mogła chodzić na codzienne, relaksujące spacery. Gina może zamieszkać w domu z innymi psami. Sunia jest zdrowa, wykastrowana, ma aktualne szczepienia i jest zabezpieczona przeciwko pasożytom zewnętrznym i wewnętrznym.  

 

27 października 2019

Minęło lato, a Gina wciąż pozostaje pod naszą opieką. Być może nadchodząca jesień okaże się szczęśliwsza dla naszej podopiecznej i ktoś w końcu zwróci na nią uwagę, i zaprosi ją do swojego domu i otoczy opieką. Gina jest sympatyczną istotą, która bardzo potrzebuje swoich ludzi, przy których poczuje się bezpieczna i potrzebna. Bardzo liczymy na to, że niedługo takich poznamy!

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: remik@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726