Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Harry, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo2 września 2017 r.

Harry jest bardzo młodym, ok. 1,5 rocznym pieskiem, od niedawna przebywającym w naszym przytulisku. Od pierwszego spotkania jasne było, że jest miłym, wesołym i pozytywnie nastawionym do świata kawalerem, którego spotkał w życiu ogromny pech. Chcemy to szybko naprawić i sprawić, aby Harry nie musiał spać w wyścielonej słomą budzie, ale mógł wyciągnąć się wygodnie na normalnym, miękkim i ciepłym legowisku. Harry jest pieskiem niskopodłogowym, sięga do połowy łydki, ma dłuższą podpalaną sierść a z jego pyszczka praktycznie nie znika uśmiech. Jest psem bardzo grzecznym, kulturalnym dla ludzi i innych psów, bez problemu może zamieszkać w domu z innymi, miłymi psami. Grzecznie chodzi na spacery, nie ciągnie na smyczy i właściwie nie ma z nim żadnych problemów. Harry jest zdrowy, ma aktualne szczepienia, został również zabezpieczony przeciwko pasożytom zewnętrznym i wewnętrznym, przed adopcją zostanie wykastrowany.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Harry’ego >>

Piesek znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047