Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

20 lipca 2019

Mały Hipi jest od niedawna naszym nowym podopiecznym. Trafił do przytuliska bardzo przestraszony i zdezorientowany, i z trudem radził sobie ze stresem, jaki towarzyszył mu w tej nowej sytuacji. Przez chwilę mieliśmy nadzieję, że odbiorą go jego właściciele, jednak tak się nie stało. Pomimo deklaracji nie pojawili się po niego, pozostawiając go trzęsącego się ze strachu w przytuliskowym boksie. Nie wiemy nawet jak to skomentować, ale wiemy za to, że zrobimy wszystko, aby Hipi trafił do nowego, najlepszego z możliwych domu. Hipi coraz bardziej zaczyna ufać ludziom, chętnie wychodzi na spacery, podczas których uczymy go chodzenia na smyczy i staramy się sprawić, aby mógł zaznać chociaż odrobiny relaksu. Hipi zwraca uwagę na ludzi, podchodzi ufnie i prosi o pieszczoty, widać, że potrzebuje bliskości i czułości. Jego wiek oceniamy na około 2-3 lata, jest w dobrej kondycji fizycznej i nie ma problemów zdrowotnych. Szukamy dla niego dobrego domu, w którym będzie kochany, szanowany i traktowany z należną troską. 

20 grudnia 2020

Na dworze coraz zimniej a nasz malutki Hipi nadal tkwi w przytuliskowym boksie.. Co tydzień wychodzi z wolontariuszami na spacery i coraz lepiej chodzi na smyczy, ale widać, że samotność mu nie służy. Potrzebuje dużo uwagi i troski, w przytulisku bardzo ciężko mu się wyciszyć. Klatka zimą to nie miejsce dla żadnego psa, a co dopiero dla takiej kruszyny. Mamy nadzieję, że przed największymi mrozami Hipi trafi już na ciepłą kanapę.

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047