Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Ilaj, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo10 października 2016 r.

Ilaj jest młodym, zjawiskowo pięknym psem, którego oczy przyciągają uwagę wszystkich. Jego wiek został oceniony na ok. rok. To pies średniej wielkości, jest wysoki, waży ok. 30 kg. Ilaj bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem, jest niezwykle miły i radosny. Dzielnie znosi schroniskowe warunki i w boksie zachowuje duży spokój. Na spacerze uwielbia biegać, bawić się. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, reaguje na swoje imię. Ilaj jest miły dla innych psów, może zamieszkać w domu z innym psem. W pierwszym kontakcie z obcymi ludźmi jest trochę nieśmiały, ale jeśli ktoś jest w stosunku do niego delikatny, szybko się otwiera. Nie polecamy go do rodziny z małymi dziećmi. To pies, który potrzebuje dużo spokoju, miłości i wsparcia ze strony swojego opiekuna. Szukamy dla niego kochającego domu, najchętniej domu z ogrodem w spokojnej okolicy. Ilaj musi mieć zapewnione codzienne spacery, to młody pies z dużą potrzebą ruchu. Ilaj jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany.

12 lutego 2017 r.

Nasz przystojniak wciąż nie może doczekać się swoich ludzkich połówek. Czeka wytrwale na odmianę losu i nie słabnie w nim nadzieja na lepsze życie u boku troskliwych, odpowiedzialnych opiekunów. Ten wesoły pies pragnie bliskości człowieka i wolności, mamy nadzieję, że nadchodząca wiosna przyniesie mu upragnione szczęście.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Ilaja: https://goo.gl/photos/DAS8YzdmHYQwqQg77

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047