Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Ilaj, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo10 października 2017 r.

Ilaj jest młodym, zjawiskowo pięknym psem, którego oczy przyciągają uwagę wszystkich. Jego wiek został oceniony na ok. rok. To pies średniej wielkości, jest wysoki, waży ok. 35 kg. Ilaj bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem, jest niezwykle miły i radosny. Dzielnie znosi schroniskowe warunki i w boksie zachowuje duży spokój. Na spacerze uwielbia biegać, bawić się. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, reaguje na swoje imię. Ilaj jest miły dla innych psów, może zamieszkać w domu z innym psem. W pierwszym kontakcie z obcymi ludźmi jest trochę nieśmiały, ale jeśli ktoś jest w stosunku do niego delikatny, szybko się otwiera. Nie polecamy go do rodziny z małymi dziećmi. To pies, który potrzebuje dużo spokoju, miłości i wsparcia ze strony swojego opiekuna. Szukamy dla niego kochającego domu, najchętniej domu z ogrodem w spokojnej okolicy. Ilaj musi mieć zapewnione codzienne spacery, to młody pies z dużą potrzebą ruchu. Ilaj jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany.

12 lutego 2017 r.

Nasz przystojniak wciąż nie może doczekać się swoich ludzkich połówek. Czeka wytrwale na odmianę losu i nie słabnie w nim nadzieja na lepsze życie u boku troskliwych, odpowiedzialnych opiekunów. Ten wesoły pies pragnie bliskości człowieka i wolności, mamy nadzieję, że nadchodząca wiosna przyniesie mu upragnione szczęście.

21 maja 2017 r.

Wiosna to czas, w którym świat budzi się do życia, po długiej zimie wszystko odżywa, a w tym nadzieja na lepsze jutro. Ilaj wciąż przebywa w naszym przytulisku i wciąż, niezmiennie i mocno wierzy, że nadejdzie jego dzień. Dzień, w którym po raz ostatni opuści boks numer 2, opuści go i więcej nie ujrzy, bo spacer zakończy się podróżą do nowego domu. Wierzymy w to również my, cały czas mocno trzymając kciuki za naszego jednouchego przyjaciela.

9 września 2017 r.

Niedługo minie rok od czasu, gdy Ilaj trafił do naszego przytuliska. Pomimo tego, że bardzo go lubimy, cały czas czekamy wraz z nim na moment, w którym przyjdzie nam się pożegnać. Życie w zamknięciu jest dla niego męką, Ilaj bardzo potrzebuje dużej przestrzeni, wolności i swobody. Miejmy nadzieję, że niedługo znajdzie się dla niego odpowiedni dom, w którym chłopak poczuje się bezpiecznie i spokojnie. Ilaj może zamieszkać w domu z innymi, dużymi i miłymi psami, z którymi potrafi się dobrze komunikować.

28 stycznia 2018 r.

Upłynęły kolejne miesiące, podczas których w życiu Ilaja nic się nie zmieniło. Wciąż czeka w swoim boksie aż ktoś zwróci na niego uwagę i da mu szansę na normalne, domowe życie. Mocno wierzymy w to, że nowy rok przyniesie zmianę w życiu tego jednouchego przystojniaka i przeprowadzkę do domu, w którym zostanie otoczony właściwą opieką na jaką od dawna zasługuje.

 

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Ilaja >>

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047