Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Kaja, suczka w typie owczarka niemieckiego do adopcji, Poznań19 września 2016 r.

Kaja jest młodą suczką w typie owczarka niemieckiego, która niedawno trafiła do przytuliska przywieziona przez straż gminną. Kaja jest przyjaźnie nastawiona do ludzi i innych psów, nie ma problemu z dotykiem i łatwo nawiązuje kontakt. Na spacerze jest bardzo grzeczna, nie ciągnie na smyczy i spokojnie idzie wraz ze swoim opiekunem. Kaja potrzebuje spokojnego środowiska w cichej okolicy, w której będzie mogła otrząsnąć się z towarzyszącego jej stresu, odetchnąć i zacząć życie od nowa. Kaja lubi spędzać czas w lesie i na łące, chętnie oddaje się prostym przyjemnościom, takim jak węszenie i zwykłe spacerowanie. Szukamy dla tej delikatnej dziewczyny kochającego domu. Kaja znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna. Przed adopcją Kaja zostanie wysterylizowana, będzie miała aktualne szczepienia i zabezpieczenie przeciwko pasożytom. Nie zostanie wydana do kojca, na łańcuch, ani do życia na dworze.

30 listopada 2016 r.

Na szczęście Kaja nie musiała długo czekać na moment, w którym ktoś ją zauważy. Ta przeurocza sunia szybko podbiła serca i zamieszkała w troskliwym domu tymczasowym, w którym korzysta z uroków domowego życia i nie sprawia żadnych problemów :) pyszne jedzenie, regularne, długie spacery i kontakty z innymi psami umożliwiły Kai wyciszyć się, zwolnić i spojrzeć na świat z innej perspektywy.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047