Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Kier, pies do adopcji Poznań, DopiewoKwiecień 2015

Kier jest młodym ok 2 letnim psem przypominającym z wyglądu setera irlandzkiego, chociaż wielkością jest bardziej zbliżony do spaniela.Jak na młodego psa przystało, jest bardzo energiczny i chętny do ruchu na świeżym powietrzu, najlepiej w towarzystwie innych psów, z którymi bardzo dobrze się dogaduje. Kontakty z ludźmi są dla Kiera większym wyzwaniem. Zaznał w swoim życiu dużo krzywdy, przez co dzisiaj jest psem bardzo nieufnym w stosunku do obcych, zwłaszcza mężczyzn. Nie toleruje zapachu alkoholu i osób nietrzeźwych. Kier potrzebuje czasu,aby otworzyć się przy ludziach, nie można robić z nim niczego na siłę,zmuszać do kontaktu, przytrzymywać. Gdy jednak da się mu szansę,pokazuje swoją prawdziwą naturę psa miłego, kontaktowego, spragnionego bliskości i wsparcia. Ze względu na swoją naturę, Kier nie powinien mieszkać w domu z dziećmi, a z osobami dorosłymi, doświadczonymi w kontakcie z psami po przejściach. Kier nie ma żadnych dolegliwości zdrowotnych, ma aktualne szczepienia i jest regularnie odrobaczany i zabezpieczany przeciwko pasożytom zewnętrznym, został również wykastrowany.

Lipiec 2015

Kier kocha lato! W słońcu jego piękna sierść lśni, a on sam promieniuje blaskiem i dzieli się radością życia ze światem. Czekamy na kogoś z kim Kier będzie mógł się dzielić.Listopad 2015W zdrowym ciele zdrowy duch. Jesienne chłody nie powstrzymują Kiera przed figlami na świeżym powietrzu. Chłopak świetnie dogaduje się z innymi psami, z którymi spędza czas na hotelowym wybiegu. Trzymamy kciuki, aby na Kiera trafił w końcu przeznaczony mu człowiek.

Luty 2016

Kier wciąż czeka na stały dom. Może nowy rok przyniesie zmiany w jego życiu i nasz rudasek dostanie od losu nową rodzinę i dom, a w nim ciepło i bezpieczeństwo? Mocno w to wierzymy.

Marzec 2016

Wiosna dodaje wszystkim optymizmu i sił. Psom również, a wśród nich Kierowi, który niezmiennie dzielnie znosi swój los i cierpliwie czekana ludzi, którzy przygarną go pod swój dach. Czekamy razem z nim.

Maj 2016

Spacer po łąkach to zawsze duża przyjemność dla każdego psa. Kier nie jest wyjątkiem, bardzo lubi zwiedzać okolicę, węszyć, słuchać i patrzeć na świat. Gdyby tylko miał do tego swoich ludzi, na których mógłby polegać i którzy zawsze przy nim będą…

6 sierpnia 2016

Kier cały czas czeka. Czeka na ludzi, którzy odnajdą go w tłumie bezdomnych psów ogłaszanych w internecie. Ten młodziutki przystojniak nie traci nadziei i nie daje po sobie poznać, jak bardzo chciałby zostać zauważonym i pokochanym. Robi dobrą minę do złej gry, ale nie mamy wątpliwości, że znajdzie go ktoś, przed kim Kier będzie mógł otworzyć swoje serce.

5 grudnia 2016 r.

Kier w jesiennej odsłonie jest tak samo piękny jak w każdej innej :) jak zawsze uśmiechnięty i zadowolony z życia poleca się do adopcji :)

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Kier >>

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 694 731 858