Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

luno200x20029 października 2018

Luno jest jednym z naszych najnowszych podopiecznych. Nie znamy jego przeszłości, pewnie nigdy jej nie poznamy, ale i nie zależy nam, żeby jakoś specjalnie ją zgłębiać. Bo czym może różnić się od historii tysięcy innych psów zaniedbywanych, a ostatecznie porzuconych przez swoich właścicieli? Luno trafił do nas brudny, ze skołtunioną sierścią, wychudzony i przerażony. Przez pierwszy okres bardzo bał się otoczenia, w które został wprowadzony, nie ufał ludziom i nie miał ochoty na żaden kontakt z wolontariuszami. Pozwoliliśmy mu obserwować to, co robimy w przytulisku i daliśmy czas na oswojenie się z nami i nowym środowiskiem. Luno okazał się sympatycznym, ciekawskim i mądrym psem. W krótkim czasie bardzo się otworzył, polubił głaskanie i łakocie, zaczął wychodzić na spacery, podczas których bardzo szybko nauczył się ładnie chodzić na smyczy. Ma ok. 5 lat, jest aktywny i pełen energii. Szukamy dla niego dobrego domu, w którym zostanie otoczony należną mu opieką. Jest zdrowy, został zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany.

19 lipca 2019

Mamy nadzieję, że uśmiech naszego Luno umili wszystkim zbliżający się wielkimi krokami weekend. Chłopak cały czas mieszka w przytulisku i cierpliwie czeka na moment, w którym odmieni się jego życie i będzie mu dane zamieszkać u boku swojej nowej rodziny. Kiedy to nastąpi, tego nie wie nikt, ale wierzymy, że już niebawem!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972