Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

luno200x20029 października 2018

Luno jest jednym z naszych najnowszych podopiecznych. Nie znamy jego przeszłości, pewnie nigdy jej nie poznamy, ale i nie zależy nam, żeby jakoś specjalnie ją zgłębiać. Bo czym może różnić się od historii tysięcy innych psów zaniedbywanych, a ostatecznie porzuconych przez swoich właścicieli? Luno trafił do nas brudny, ze skołtunioną sierścią, wychudzony i przerażony. Przez pierwszy okres bardzo bał się otoczenia, w które został wprowadzony, nie ufał ludziom i nie miał ochoty na żaden kontakt z wolontariuszami. Pozwoliliśmy mu obserwować to, co robimy w przytulisku i daliśmy czas na oswojenie się z nami i nowym środowiskiem. Luno okazał się sympatycznym, ciekawskim i mądrym psem. W krótkim czasie bardzo się otworzył, polubił głaskanie i łakocie, zaczął wychodzić na spacery, podczas których bardzo szybko nauczył się ładnie chodzić na smyczy. Ma ok. 5 lat, jest aktywny i pełen energii. Szukamy dla niego dobrego domu, w którym zostanie otoczony należną mu opieką. Jest zdrowy, został zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany.

19 lipca 2019

Mamy nadzieję, że uśmiech naszego Luno umili wszystkim zbliżający się wielkimi krokami weekend. Chłopak cały czas mieszka w przytulisku i cierpliwie czeka na moment, w którym odmieni się jego życie i będzie mu dane zamieszkać u boku swojej nowej rodziny. Kiedy to nastąpi, tego nie wie nikt, ale wierzymy, że już niebawem!

 

29 października 2019

Trudno w to uwierzyć, ale mija już rok od kiedy Luno trafił do naszego przytuliska. Jeszcze trudniej jest uwierzyć w to, że przez ten rok nikt ani razu o niego nie zapytał, nikt z dzwoniących do nas ludzi nie chciał go adoptować. Mogłoby się wydawać, że pies w typie popularnej rasy znajdzie dom bardzo szybko, jest jednak zupełnie inaczej. Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie ogłaszać Luno i liczyć na to, że w końcu wśród tysięcy ogłoszeń trafią na niego odpowiedni ludzie i podarują mu jego miejsce na ziemi. Życzymy tego Luno z całego serca, mamy nadzieję, że jego przygoda z nami nie potrwa już długo i będzie mógł wkrótce rozpocząć nowe, szczęśliwe życie!

 

10 lutego 2020

Z żalem stwierdzamy, że Luno jakoś nie ma szczęścia. Wciąż nikt nie interesuje się losem tego kudłatego przystojniaka, który przywykł już chyba do życia w zamknięciu w przytuliskowym boksie. Staramy się podtrzymywać go na duchu i umilać mu maksymalnie życie podczas spacerów, ale wiemy równie dobrze, co on, że nic nie zastąpi prawdziwego domu. Luno wciąż czeka, a my cierpliwie czekamy wraz z nim, na pewno przecież jest gdzieś ktoś, kto w końcu odmieni jego życie.

 

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972