Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Pako, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo1 sierpnia 2017 r.

Pako to młody, niespełna dwuletni piesek, który od kilku tygodni znajduje się pod opieką naszej fundacji. Mieszka w domu tymczasowym, w którym doskonale odnajduje się w licznym, międzygatunkowym towarzystwie. Za współlokatorów ma zarówno dorosłe, jak i młode psy oraz koty, które dzięki swojej wewnętrznej sile bez problemu hamują jego młodzieńcze, zabawowe zapędy. Pako jest towarzyski i bardzo przyjazny w stosunku do ludzi, z którymi bez problemu zawiera bliższe znajomości. Chętnie podstawia się do głaskania, lubi drapanie za uchem i pod brodą. Ze względu na jego trudną przeszłość, szukamy dla Pako domu z ogrodem, bez dzieci, najlepiej w cichej i spokojnej okolicy. Pako potrzebuje dużo miłości ze strony swojego opiekuna. Szukamy osób, które będą traktowały go jak normalnego psa, a nie pluszową zabawkę. Piesek jest zdrowy, odrobaczony, ma aktualne szczepienia i został niedawno wykastrowany. To bardzo kochany maluch, dla którego szukamy najlepszego domu!
Pako znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047