Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Poker, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo28 października 2016 r.

Przedstawiamy naszego nowego podopiecznego Pokera. Ten przyjazny seniorek prawie całe swoje życie spędził w schronisku. Lata mijały, a on stracił już nadzieję, że któregoś dnia również wyjdzie za „wielką bramę” z roześmianymi ludźmi… W jego oczach widać tylko smutek. Mamy nadzieję, że szybko to się zmieni! Dzięki pomocy pani Agnieszki Mesojed, która zdecydowała się płacić 500zł miesięcznie za hotel Pokera <3 we wtorek zamienił schroniskową budę na przytulny pokoik z ogrzewaną podłogą i prywatnym ogródkiem :) legowiskiem tylko dla siebie i własną kanapą jak będzie miał ochotę się na nią wdrapywać:) Już dwie noce śpi sobie spokojnie, a każdego dnia spotykają go nowe atrakcje:) Spacer, zapoznania z opiekunami, pierwsze czesanko… W przyszłym tygodniu Poki przejdzie badania, zobaczymy w jakim jest stanie jego zdrowie. Apetyt mu dopisuje i z ciekawością poznaje otoczenie. Trzymajcie kciuki za Pokiego, żeby zalazł jeszcze w swoim życiu kogoś, dla kogo będzie najkochańszym, najważniejszym Skarbem.

28 listopada 2016 r. 

Pamiętacie naszego podopiecznego Pokera, który spędził wiele lat w schronisku? Jego smutne, pełne rezygnacji spojrzenie ściskało serce. Po miesiącu przebywania w hotelu Poker to już zupełnie inny pies. Na początku bardzo bał się dotyku, a przede wszystkim czesania! Teraz go głaskania zaprasza sam, a czesanie można z nim wynegocjować, choć jak widać na zdjęciach z pewną dozą dezaprobaty patrzy na szczotki. Ma dwie koleżanki, z którymi uwielbia bawić się na wybiegu, przytył, zaczyna po prostu żyć. Nasz seniorek został kompleksowo przebadany. Jak na swoje lata ma w całkiem niezłej kondycji stawy- uwielbia spać na kanapie gdzie ochoczo wskakuje. Niestety ma problemy z nerkami. Musi jeść specjalistyczną karmę typu renal i przyjmować leki.

Zobacz więcej zdjęć Pokera >>

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: ola@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 502 388 518