Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Ptyś, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo1 lutego 2017 r.

Ptyś jest maleńkim, uroczym i wesołym pieskiem. Ma około 2 lat i ogromną potrzebę bycia kochanym. Trafił niedawno do przytuliska, gdzie nie czuje się najlepiej z powodu zimna, stresu i hałasu. Ptyś jest bardzo otwarty na ludzi, lubi bezpośredni kontakt, nie ma problemu z dotykiem, uwielbia spacery i zabawę. Nie ma żadnych dolegliwości zdrowotnych. Szukamy dla Ptysia nowego, odpowiedzialnego domu, najlepiej w spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Ptyś może zamieszkać z innymi psami. To bardzo kochany maluch i mamy nadzieję, że nie będzie musiał długo czekać na dom.

7 czerwca 2017 r.

Ptysiu wciąż u nas, wciąż czeka i nie traci wiary w przyszłość. W przyszłość dobrą, spędzaną wspólnie ze swoją rodziną, trochę w domu, a trochę na spacerach w ładnych miejscach. Ptyś to przemiły, inteligentny i grzeczny pies. Pod każdym względem idealny, gotowy do adopcji. Czeka aż ktoś go zauważy i zabierze do siebie. Oby już niedługo.


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726