Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Rio, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo16 maja 2016 r.

Rio jest młodziutkim, ok 7-8 miesięcznym psem w typie ras psów gończych. Mieszka w podpoznańskim przytulisku. Obecne środowisko jest dla niego bardzo nieprzyjazne, mimo tego Rio bardzo dobrze sobie radzi. W boksie jest spokojny, cierpliwie czeka na wyjście na spacer. Po wyjściu z boksu Rio jest bardzo radosny, uwielbia biegać, bawić się, tarzać. Potrzebuje bliskości z ludźmi, wsparcia z ich strony i kontaktu ze światem zewnętrznym, który pozwoli mu rozwijać się, zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. Szukamy dla niego ludzi aktywnych, chętnie i często udających się na spacery, podczas których Rio mógłby zaspokoić swoje potrzeby ruchowe i umysłowe. Jest bardzo miły dla innych psów, może zamieszkać w domu z innym psem. Rio nie nadaje się do mieszkania w centrum miasta, musi mieć codzienny dostęp do terenów zielonych, gdzie będzie mógł swobodnie spacerować. Najlepszym rozwiązaniem będzie dla niego dom z ogrodem w spokojnej okolicy.

Rio znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo wyboru opiekuna. Rio niezostanie wydany do życia w budzie, kojcu i na łańcuchu.

11 września 2016 r.

Rio nadal czeka na dom, choć zupełnie nie możemy zrozumieć dlaczego. To cudowny pies, który bardzo potrzebuje swojej rodziny, wśród której poczuje się kochany i bezpieczny.

4 grudnia 2016 r.

Idzie zima, a Rio wciąż czeka na dom. Boimy się co będzie jak przyjdą mrozy, Rio jest delikatnym psem, który na pewno będzie marzł. Przykro patrzeć jak taki cudowny i piękny pies spędza dzieciństwo samemu, za kratami…

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Rio >>

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047