Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż nam leczyć
Dziękujemy

Zoranek, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo6 listopada 2016 r.

Zoranek ma 1,5 roku, waży 8 kg. Był bity i głodzony… Pewien Pan wyrwał Zoranka z tamtego piekła. Chciał dobrze, ale jest zacofanym człowiekiem i myślał, że podła buda i łańcuch są tym za czym psy tęsknią najbardziej! Zoranek gryzł tego Pana, bo boi się mężczyzn i był cały czas tam samotny. Jak miał się oswoić z Panem – wisząc przy budzie?!

Zoran nie przeżyje tam zimy (były PGR,wieś pod Kwilczem Wlkp., z Poznania kierunek na Pniewy), dlatego…

Szukamy, (Fundacja Głosem Zwierząt), Mu na wczoraj domu docelowego!!! Masz już psa?, adoptuj drugiego. Dwa chowają się lepiej! Zoranek wobec innych psów jest b. towarzyski. Obecność już jednego psa u Ciebie sprawi, że Zoranek nabierze pewności siebie i się otworzy! Dowieziemy Zoranka do Dobrego Człowieka. On tyle przecierpiał!, zasługuje na szczęście u Ciebie. Fundacja Głosem Zwierząt Poznań, opłaci kastrację Zoranka, wizytę wet., pomoże (gdyby było trzeba) od strony behawiorysty.

Nie chodzi nam o DT, tylko o adopcję (szczegóły opowie Karina) tel. 534 773 777.

Ocal Zoranka, dzwoń teraz! tel. 534 773 777

27 listopada 2016 r.

Zoranek, o którym pisałyśmy już w tym miesiącu jako o biednym psie łańcuchowym, przebywa od 2 tyg. w domu tymczasowym w Poznaniu. Pierwszy raz w życiu śpi wygodnie w cieple i je do syta. Z początku był tak przerażony, że zastygał w bezruchu. Teraz zaczyna się oswajać i otwierać. Jest spokojny, lubi spacery – wcześniej ich nie znał. Psiak rozgląda się za dobrym domkiem docelowym. Zoranek ma niecałe 2 lata, waży 8 …kg, szuka człowieka o czułym sercu. Może też być Twoim drugim psem, gdyż lubi inne psy. Niestety, nie może być za pięknie :( dom tymczasowy Zoranka może go mieć tylko do Świąt, co z nim będzie dalej?!  Pomóż. Dzwoń teraz 534 773 777

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 534 773 777