Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

LAPKA

01 październik 2015r.

Łapka to kot działkowy. Całe życie spędził jako kot bezdomny. W naszej fundacji był już jakiś czas temu z powodu trudności z oddychaniem i zapalenia płuc. 9 dni temu został przywieziony przez Karmicielkę do kliniki w środku nocy z bardzo silną dusznością. Z trudnością łapał oddech, był w ciężkim stanie. Przez pierwsze dni pobytu w lecznicy przebywał w komorze tlenowej i ze względu na jego stan lekarze nie zgadzali się na zabranie go do domu tymczasowego. Pierwsze dni nie przynosiły poprawy i rozmawialiśmy nawet o ewentualności skrócenia cierpienia bezdomnego kota. Badanie krwi wykazało, że kotek ma także anemię. Po kilku dniach jednak przyszła poprawa. Obecnie kotek dostaje całą baterię leków i w końcu wygląda na to, że stan ogólny Łapki powoli się poprawia. Jeśli będzie tak dalej, to za dwa dni będziemy mogli go zabrać, a niestety nie mamy gdzie. Domów tymczasowych nam ubywa zamiast przybywać, a potrzebujących kotów wręcz przeciwnie.
Łapka nie może wrócić na działki, skąd pochodzi. Zimno, jesienne deszcze, wiatr i śniegi spowodują u kotka natychmiastowe pogorszenie, a wtedy jego Karmicielka może nie zdążyć z pomocą. Łapka na ten moment nie wymaga żadnej szczególnej opieki. Potrzebuje tylko ciepłego domu stałego lub tymczasowego.
Również prosimy o wsparcie finansowe dla Łapki. Od 9 dni przebywa w szpitalu. Koszt leczenia wyniesie zdecydowanie ponad tysiąc złotych.
Fundacja „Głosem Zwierząt”
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

3 października 2015

Pomogliśmy Łapce odejść za tęczowy most. Jego stan był coraz gorszy. Biegaj szczęśliwie i łap myszy po drugiej stronie.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404