Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Iggy kot do adopcji Poznań13 marca 2016 r. 

Czasami bywa tak, że niedzielny relax przerywa jeden alarmujący telefon. Tak było i dziś – telefon ze straży gminnej, że odebrali zgłoszenie od mieszkańca podpoznańskiej miejscowości o kocurku, który nie może chodzić, doczołgał się na jego posesję i bardzo głośno płakał. W trybie natychmiastowym kocurek trafił do kliniki całodobowej. Pierwsze oględziny i zdjęcia rtg pokazały, ze kot ma połamaną miednicę i prawą tylną łapę- nie może się poruszać, jest przykurczony i obolały. Gadatliwy kocurek otrzymał imię – Iggy. Jest młodym niespełna rocznym kocurkiem, bardzo miłym i przytulaśnym. Iggy jest bardzo zabiedzony – dosłownie skóra i kości.

18 marca 2016 r. 

Iggy na gwałt szuka troskliwego i spokojnego domu tymczasowego!

Chłopak jest już po operacji resekcji głowy i szyjki kości udowej prawej z powodu starego złamania szyjki kości udowej w tym stawie. Kotek musiał koszmarnie cierpieć przez długi czas, doszło do silnych zmian zapalnych w prawym stawie biodrowym. Złamanie było stare, a kotek musiał sobie radzić na wolności, na wsi. Waży 2 kg, jest wygłodzony.
Mimo tego co przeszedł, jest bardzo kochanym kotkiem, ufa ludziom.

Kotek wymaga mobilizacji do chodzenia z uwagi na silny przykurcz w operowanym stawie (spowodowany przewlekłym stanem zapalnym). Chodzenie sprawia mu ból, lecz musi próbować chodzić. Rehabilitacja polega jedynie na mobilizacji, zachęcie zabawkami, jedzonkiem.

Kotek został wykastrowany.
Pomóżcie nam szukać dla niego miejsca.

Zobacz filmik jak chodzi Iggy >>

Ponadto, rachunek w klinice wynosi ponad 1200zł, a wpłaty kształtują się następująco:
Dorota M 50zł
Daria MR 10zł.
Brakuje ponad tysiąc.
Pomocy.

Fundacja „Głosem Zwierząt”
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

23 październik 2016 r. 

Iggy odszedł za Tęczowy Most

Z przykrością informujemy, że Iggy dziś przegrał walkę z chorobą. Jego osłabiony operacją organizm nie był w stanie poradzić sobie ze śmiertelnym wirusem, który go zaatakował. Mimo szybkiej reakcji nie udało się go uratować. Strasznie nam przykro. Miałeś mieć dom i poznać prawdziwe, radosne kocie życie. Zostawiłeś nas nagle, choroba nie dała Ci żadnych szans. Biegaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem i wybacz nam.

 

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404