Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Pysia, starsza kotka do adopcji Poznań Urodzona: ok 2007 r.
Zdrowie:  odrobaczona / wysterylizowana / testy FIV i FeLV ujemne
Do ludzi: przyjacielskie, lubi być miziana
Do dzieci: nie miała kontaktu
Do psów: nie miała kontaktu
Do kotów: pozytywne
Zachowanie: przyjacielskie, jest nieco bardziej wycofana od jej siostry Mysi. Podczas głaskania bardzo się otwiera.
Inne: korzysta z kuwety, ma nieco krótszy ogonek

5 marzec 2016 r.
Poznań – pomoc na już potrzebna!

Wczoraj przyszło zgłoszenie o 3 kotkach, których dom będzie w poniedziałek wyburzony.
Na jednym ze zdjęć widać wejście do piwnicy, w której dziewczynki mieszkają. Od lat jeden Pan przyjeżdża je karmić dwa razy w tygodniu. Od grudnia szuka dla nich domu na własną rękę… bez skutku. Dziś ze łzami w oczach opowiadał, że w poniedziałek nowy właściciel wchodzi z ekipą wyburzac ich dom… będzie budował nowa inwestycje, która nie przewiduje kotów na działce.

Kotki są wysterylizowane. Mają ok 9 lat.

Na CITO szukamy miejsca by móc je jutro zabrać zanim wjedzie ekipa budowlana. Błagamy o pomoc!

6 marzec 2016 r.
Kizia, Mysia i Pysia są już z nami. Mimo setek udostępnień, z które Wam bardzo dziękujemy, nie udało nam się znaleźć dla nich domów tymczasowych. Niestety są w klatkach, niestety przerażone, nie wiedzą dlaczego zabrano je z ich domku, z miejsca, w którym żyły około 9 lat. Ale bezpieczne. Szukamy dalej! Kizia jutro pojedzie do Fundacji Zwierzęce Marzenia, a my szukamy miejsca dla Mysi i Pysi. Pomóżcie nam szukać.

30 marzec 2016 r.

Mysia i Pysia znalazły się u nas wraz ze swoją „siostrą” która pojechała do fundacji Zwierzęce Marzenia. Są to 2 czarne kotki. Pysia jest kotką nieśmiałą z krótszym ogonkiem. Jej główną cechą jest opanowanie, spokój. Uwielbia być głaskana, a najlepiej czuje się na swoim posłaniu gdzie może cały dzień przespać. Jej siostra która różni się od niej tylko dłuższym ogonkiem nazywa się Mysia. Jest kotem bardziej otwartym, odważnym, również strasznym miziakiem. Nie należy do kotów aktywnych, ale gdy poczuje jedzonko od razu biegnie, bo może uda się coś „upolować”. Obie te mają 9 lat. Zabraliśmy je z domu, gdzie żyły i były dokarmiane. Niestety został on zburzony. Teraz te dwie urocze czarnulki poszukują domu gdzie będą mieć tyle miłości ile tylko się da. Są to kotki wysterylizowane. Kto podaruje tym uroczym dziewczynom dobre miejsce do życia?

30 września 2016 r. 

Pysia odeszła za Tęczowy Most

Dziś wydarzyło się coś strasznego… jesteśmy zdruzgotane, gdyż zmarła nasza podopieczna, kotka Pysia.

Pysiunia mieszkała w swoim domku tymczasowym, u Irki, która bardzo o kotkę dbała i pokochała ją na tyle, że tydzień temu wspomniała o chęci adopcji koteczki. Przyjęłyśmy tę wiadomość ze sporym entuzjazmem, jednakże nie zdążyłyśmy załatwić formalności.

Pysia była zdrową kotką. Wczoraj wieczorem czuła się dobrze. Dziś już jej nie ma z nami. Zator. Mimo szybkiej reakcji i przewiezienia Pysiulki do lecznicy, nie udało się nic zrobić.

Irko, łączymy się w bólu. Cierpimy razem z Tobą. Dziękujemy za wspaniałą opiekę nad Pysią, za miłość, czułość, za to, że Pysia czuła się u Was jak w domu. Najważniejsze jest to, że umarła kochana.

Spieszmy się kochać, bliscy tak szybko odchodzą [‚].

 

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 660 293 404