Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

SZCZESCIARZ

01 marzec 2015r.

Oto Szczęściarz-dostał tymczasowe imię, które jako pierwsze wrwało się nam, na wieść o tym, że potrącony przez samochód leżał przy drodze kilka godzin czekając na pomoc. Ktoś jednak zlitował się nad cierpiącym psiakiem i wezwał straż gminną… I tak mały znalazł się pod naszą opieką. Pękniecię przedniej łapy, obrzęk płuc, stłuczenia…trzynastokilogramowy, trzęsący się z bólu i strachu starszy piesek Emotikon frown Na szczęście nie są to obrażenia zagrażające życiu. Teraz jedyne marzenie Szczęściarza to bezpieczny kącik, gdzie mógłby dojść do siebie, troskliwa dłoń która przytuli, może pierwszy raz w życiu, bo piesek został znaleziony z łańcuchem na szyi…
PILNIE szukamy domu tymczasowego dla psiaka, który za kilka dni będzie mógł opuścić klinikę
Bezpośredni kontakt: Paulina 506-907-047 paulina@glosemzwierzat.pl

29 marzec 2015r.

Szczęściarz to niewielki, starszy piesek. Przeżył traumatyczne przeżycie jakim był wypadek oraz kilkugodzinne czekanie na poboczu na pomoc. Kiedy go znaleziono nie miał siły się podnieść a u szyi miał uwiązany łańcuch, z którego najprawdopodobniej się zerwał. Spędził kilka dni w klinice, gdzie okazało się, że ma pękniętą kość w przedniej łapce, obrzęk płuc i liczne stłuczenia. Aktualnie jego stan się ustabilizował i wraca do zdrowia w podpoznańskim hoteliku. Sczęściarz czeka na dom stały lub tymczasowy, w którym przekona się, że ludzie są fajni a życie może przynieść mu coś lepszego niż buda z łańcuchem oraz ból. Szczęściarz jest niepewny w stosunku do ludzi i innych zwierząt. Potrzebuje czasu na oswojenie się oraz nabranie zaufania. Biorąc pod uwagę jego przeżycia przyszli opiekunowi będą musieli wykazać się troską i zrozumieniem.
Zobacz więcej zdjęć z udziałem Szczęściarz:
https://plus.google.com/photos/107312896947170229618/albums/6126891229992800833
Szczęściarz znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.
Kontakt: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl

21 czerwiec 2015r.

U Szczęściarza sporo zmian – dostał nowe imię i został Skubim. Teraz łatwiej jest go przywoływać, zwłaszcza gdy pochłonięty jest zabawą ze swoimi współlokatorami. To druga zmiana w jego życiu, zamieszkał niedawno we wspólnym pokoju z suczką i samcem, z którymi doskonale się dogaduje. Na wybiegi również chodzi w licznym towarzystwie i jest zawsze bardzo przyjacielski. Nie tylko zresztą do psów – dał się poznać z łagodnej strony w relacji z kotami, na które nie zwraca większej uwagi. Polecamy Skubiego do adopcji, z pewnością świetnie się odnajdzie w towarzystwie innych czworonogów.

16 listopad 2015 r.

Scooby, mały piesek czeka na adopcję. Poznań

Do naszego Szczęściarza/Scooby’ego kolejny raz uśmiechnął się los. Psiak otrzymał finansowe wsparcie od kilku Pań o wielkich sercach. Pani Agnieszka Mesojed zadeklarowała stałą wpłatę na rzecz Scooby’ego w wysokości 350,00 zł miesięcznie, a Panie Anna Duru i Małgorzata Deus postanowiły przekazywać dla niego 40,00 euro miesięcznie, co daje kwotę 170,00 zł! Bardzo dziękujemy za szczodre wsparcie naszego psiaka! Mamy nadzieję, że szczęście uśmiechnie się do niego po raz kolejny i Scooby znajdzie w końcu prawdziwy dom do końca swych dni!

28 grudzień 2015 r. 

Scooby z prezentem

Kochany Mikołaju! Dostałem właśnie wielką paczkę od Ciebie i poczułem wielką radość, gdy do niej zajrzałem 🙂 Bardzo Ci dziękuję za ogromny worek karmy! Starczy mi na pewno na długo, a dzięki niej będę się dobrze czuł i będę w świetnym humorze 🙂 Niestety, tego dnia, gdy dostałem paczkę nie czułem się najlepiej, ale to wcale nie znaczy, że nie ucieszyłem się z prezentu, co to, to nie 🙂 Zjem wszystko z apetytem! Dziękuję jeszcze raz, Twój Scooby.

31 stycznia 2016 r. 

Scooby odszedł za Tęczowy Most

Za Tęczowy Most odszedł nasz seniorek Scooby. Piesek nie miał łatwego życia, my mogliśmy choć na jego finiszu sprawić, żeby było jak najlepsze. A to za sprawą pani Agnieszki Mesojed, pani Anny Duru i Małgorzaty Deus oraz pani Katarzynie, które finansowały pobyt Scoobiego w hotelu, leczenie, odpowiednią karmę. Dziękujemy za wielkie serce i pomoc finansową, bez której nie udałoby nam się zapewnić Scoobiemu godnej starości. Kochany Scooby, zawsze będziesz naszym mruczącym Skarbem…

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047