Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

TEDDY

12 styczeń 2014r.

Teddy jest ok. 10-letnim psiakiem przebywającym w dopiewskim przytulisku. Szukamy dla niego domu tymczasowego lub stałego, aby zapewnić mu lepsze warunki życia. Jest przestraszony i trzeba go trochę zachęcać, żeby wyszedł z budy, ale jak już wyjdzie to pokazuje, że jest super obiektem do kochania. Ładnie chodzi na smyczy, chętnie spaceruje i obwąchuje świat. Nie dopuśćmy, aby spędził zimę w zimnym boksie!”

18 sierpień 2014r.

Teddy jest niedużym seniorkiem. To przeuroczy misiak, który jak tylko ktoś da mu szansę pokocha całym swoim serduszkiem. Trafił do przytuliska zimą, bardzo zaniedbany, został zabrany do domu tymczasowego, gdzie nabrał zaufania do człowieka i zdobył sprawności domowego pupila.
Został gruntownie przebadany, wykastrowany, miał usuwane 2 niezłośliwe guzki, wyczyszczone zęby. Jest zdrowym pieskiem, ma lekką zaćmę na oczach, ale nie przeszkadza mu ona w widzeniu i nie kwalifikuje się do operacji.
Teddy ma około 10 lat, sami nie wiemy dokładnie ile. Chłopak mieszka w bloku, lubi jeździć windą, grzecznie zachowuje się w mieszkaniu. Nic nie niszczy, może zostać bez problemu na kilka godzin. Jest spokojnym pieskiem, to już nie szczeniaczek. Jest bardzo mądry, zna komendy takie jak „siad”, „daj łapę” czy „poproś”. Jest posłuszny, daje sobie wykonać wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, nie wykazuje agresji w ogóle, lubi mizianko, głaskanko, świetnie jeździ samochodem.
Szukamy dla niego domu stałego, takiego do końca psiego życia!
Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Teddy’ego:
https://plus.google.com/photos/107312896947170229618/albums/6003637239219089921?authkey=CIPuw63K7NhH
Kontakt: 506 907 047

15 październik 2015

Teddy od dłuższego czasu przebywa w swoim domku tymczasowym. Jest bardzo grzeczny, do towarzystwa ma drugiego psiaka, z którym ładnie się dogaduje. Mimo wieku i pogody chętnie wychodzi na długie spacerki, które uwielbia. Stanowi wielką pociechę dla swojej opiekunki. Może znajdzie się ktoś kto chciałby mieć w domu takiego milusińskiego na stałe 🙂

12 marca 2016 r. 

Czy ktoś pamięta jeszcze o Teddy’m?

Ten malutki seniorek trafił pod naszą opiekę pod koniec 2013 roku. Przestraszonego i zmarzniętego Teddy’ego zabraliśmy czym prędzej z przytuliska, aby mógł czuć się bezpieczny i dojść do siebie w domowych warunkach. W domu tymczasowym, w którym obecnie przebywa otoczony jest troskliwą opieką i ciepłem.

Psiak nie stwarza żadnych problemów, dobrze dogaduje się z młodziutkim, żywiołowym Dyziem, który został adoptowany z naszej fundacji 🙂 Teddy’emu każdego dnia dopisuje dobry humor, jest aktywny i chętny do spacerów oraz wspólnego spędzania czasu. Zmaga się niestety z problemami zdrowotnymi: musi przyjmować leki na serce, na stawy, na wątrobę, na nietrzymanie moczu i wspomagające rozrzedzanie żółci. Musi też jeść specjalistyczną karmę wątrobową.
Miesięczny koszt leków dla naszego seniorka to ok 300 zł. Zwracamy się do Państwa z prośbą o finansowe wsparcie Teddy’ego. Każda kwota będzie dla nas i dla niego ogromnym wsparciem.
A może ktoś z Państwa zechciałby zafundować temu kochanemu psiakowi worek karmy? Taka pomoc również będzie na wagę złota.

Z góry dziękujemy za każdą pomoc i dołączamy zdjęcia małego, śpiącego Teddy’ego 🙂

9 czerwca 2016 r. 

Teddy odszedł za Tęczowy Most

Dzisiejszej nocy pożegnaliśmy Teddy’ego. Długo i dzielnie walczył z licznymi chorobami, jednak doszedł do momentu, w którym jego organizm poddał się i pomimo pomocy weterynaryjnej nie był w stanie walczyć dalej. Teddy był uroczym psem, cierpliwym i miłym zarówno dla ludzi, jak i innych zwierząt. Do końca swoich dni zachował szczenięcy urok i uśmiech na pyszczku, z którym witał każdy kolejny dzień. Dziękujemy Elizie i jej rodzinie za troskliwą opiekę nad Teddy’m, za podarowanie mu miejsca w świecie, za ofiarowanie mu serca i za to, że nie odchodził w samotności, ale wśród ludzi, którym ufał.


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047