Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy
UROKLIWY SIERŚCIUCH

29 sierpień 2012r.

Zarośnięta sznupka z żywymi oczkami bacznie obserwującymi czy czasem to nie koniec już tej przygody z przytuliskiem.

Balto jest około 5 letnim psiakiem o spokojnym charakterze, czasami lekko płochliwy i sceptyczny ale bez problemu daje się przekonać, że nie ma się czego bać. Ma ciekawą sierść która jednak będzie wymagała trochę zachodu od przyszłych opiekunów, obecnie ciężko go doprowadzić do ładu ale lubi czesanie i pieszczoty.
Nie wymaga ogromnej dawki ruchu to raczej typ spokojnego towarzysza spacerków.
Jest bezproblemowy, nie rzuca się na kraty boksu w celu dostania chociaż jednej głaski od kogokolwiek, ale z zaciekawieniem obserwuje. Już pewnie zdążył się przekonać, że ludzie sa różni, ale na szczęście nie zraził się zupełnie.

Na pewno z początku będzie nie ufny w stosunku do nowych właścicieli ale jesteśmy pewni że jeszcze potrafi się zakochać w tylko swoim człowieku.

07 listopad 2012r.

Balto odwieziony do nowego domu. Ku zaskoczeniu i ogromnej radości wolontariuszki psiak po 20-30 minutach czuł się jak u siebie w domu. Nie trząsł się, dawał się głaskać i nawet sam się o to prosił. Kot rezydent to dla niego futrzasty pies i się od razu polubili. Jego nowa pani uszyła mu piękne posłanko, do tego dostał pod kolor posłania czerwoną obróżkę i pasującą smycz. Dostał też kość i od razu zaczął ją pochłaniać. Balto z każdą chwilą robił się coraz odważniejszy i nawet zaczął bawić się z kotem i biegać z nim po mieszkaniu.