Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

01 wrzesień 2012r.

Typowa sytuacja, malutkie i chore, podrzucone komuś na posesje, którymi oczywiście nikt nie mógł się zając, nikt nie mógł chociaż częściowo pokryć kosztów leczenia czy utrzymania, nikt nie mógł dać schronienia.

No cóż. Ich stan zdrowia jest stabilny, koci katar ustępuje więc powinny szybko dojść do siebie.

Kasia jest biało bura i ma troszkę większy problem z oczkami, ale reaguje na leki. Asia to buraska z charakterkiem.
Dziewczyny mają zupełnie inne usposobienie jak to bywa w rodzinie.
Asia jest bardzo komunikatywna, cały czas komentuje swój ciężki los i jak to jej się nie podoba na rękach i że jedzonko jest pycha a zastrzyki ble.
Kasia jest spokojniejsza i subtelniejsza i komentuje w zasadzie tylko narzekania siostry.

Obie dziewczyny czekają z utęsknieniem na nowy dom, chociaż tymczasowy. Zaraz będą zupełnie zdrowe i będą mogły wyjść z kliniki, tylko dokąd, przecież nikt ich nie chce……..

12 wrzesień 2012r.

Kasia pojechała do domu tymczasowego. Szukamy kogoś kto przygarnie ją na stałe.

01 październik 2012r.

Koteczka Kasia zmieniła imię na Migotka i zamieszkała na Dębcu z nową rodzinką. Mała Zosia dba by Migotce niczego nie zabrakło do szczęścia.

WIEŚCI Z NOWEGO DOMU

02 październik 2012r.

„Migotka podbiła nasze serduszka od razu. Dzisiaj z Zosią robiłyśmy zakupy. P. Ania powiedziała, że Migotka lubi być czesana szczotką z kulkami na końcach, więc musiałam taką koniecznie kupić. Dodatkowo myszkę na sznurku i piłeczkę.
Migotka bardzo szybko się zaaklimatyzowała. Do spania wybrała sobie koszyk. który też bardzo lubi drapać, a w nocy rozłożona śpi na fotelu.
Jest wesoła i bardzo odważna. Obawiałam się, że długo będzie się aklimatyzować, a ona już biega i rojbruje jakby mieszkała tu od dawna. Jest przesłodka.”