Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

01 wrzesień 2012r.

Nie bardzo wiemy czym Kenzo mógł komuś podpaść. Ale widocznie podpadł. Może był zbyt brzydki? Nie rasowy? A może zbyt kochany?

Kiedy trafił do podpoznańskiego przytuliska faktycznie nie pałał zaufaniem do ludzi. Widocznie miał powody. Minęły dwa dni. Zobaczył, że dają jeść, głaszczą i teraz na widok człowieka dostaje szału. Szału radości. To nie częsty widok, tak kochanego i wpatrzonego w człowieka psa. Jest tak radosny, że aż poraża optymizmem. Wciska nos w każda szczelinę boksu, aby tylko zwrócić na siebie uwagę.
Kenzo jest nie duży, wzrostu poniżej kolana, ma około 2-3 lata, stosunek do ludzi nader towarzyski, do psów przejawia zainteresowanie. Ma około 8-10 kg a jego uśmiechnieta sznupa spogląda zza krat i błaga o zainteresowanie.

Nie pozwólmy mu spędzić reszty życia na proszeniu się o jeden dotyk.

26 wrzesień 2012r.

Kenzo pojechał dzisiaj do swojego domu.

WIEŚCI Z NOWEGO DOMU

21 październik 2012r.

Kenzo w nowym domu miewa się świetnie i dostał miano „super psiaka”, chociaż na początku nie był skory do współpracy, na szczęście sa postępy. Jego ulubionym zajęciem jest przesiadywanie na parapecie i patrzenie w oknie. Kenzo najprawdopodobniej był psem domowym zanim trafił do przytuliska, bo ładnie zachowuje czystość w domu i pokazuje na drzwi jak chciał wyjść.