Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

 15 październik 2012r.

Rava nie jest podopieczną Fundacji, pomagamy jedynie w znalezieniu domku dla koteczki.
Czarno-biała kotka, ma zmiany na oczkach po nieleczonym kocim katarze, takie jakby bielmo, kicia ma ok. 4,5 miesiąca, jest troszeczkę płochliwa, ale lubi się bawić i przy odrobinie cierpliwości przyzwyczai się do człowieka.

19 październik 2012r.

Pilnie potrzebny tymczas dla koteczki Ravi.

Wczoraj wieczorem wydarzyła się tragedia.

Oto co pisze osoba zajmująca się kotkami:

„Ta koteczka trafiła dzisiaj do weterynarza w okropnym stanie, kotka została pogryziona przez dorosłe koty p. Teresy, w dodatku uciekając rozbiła szklany wazonik i szkło dostało się w rany, przecięło też opuszki. Kicia miała 3 rtg, bo istniało podejrzenie złamanej łapki, ma założone szwy, jest obrzęk, w dodatku rtg wykazało powiększoną wątrobę, jelita też są w kiepskim stanie. U weta dostała biegunki. Wetka obejrzała też te chore oczka, kotka widzi, ale zmian już się nie da odwrócić, będzie miała już takie jakby plamki na oczach. Dostała leki przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz antybiotyki na 8 dni.

Za 10 dni mamy iść na zdjęcie szwów i kontrolę. Myślę, że później trzeba będzie zrobić też badanie krwi ze względu na wątrobę. Ma założony kołnierz. Kicia jest w okropnym stanie, kiedy po nią przyszłam siedziała w kącie z podniesioną łapką, a cały pokój był we krwi! ”

Koteczka nie może tam wrócić.

Pilnie szukamy dla kici domu tymczasowego!!!

25 listopad 2012r.

Mała koteczka Ravia tyle przeszła. Po tym jak zaatakowały ja koty trafiła do domu tymczasowego. Jej tymczasowa opiekunka wytrwale się nią opiekowała, aż w końcu postanowiła, ze Ravia zostanie u niej na stałe. Bardzo cieszymy się, że kotka jest już bezpieczna.