Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy
28 sierpień 2012r.

Trzy młodziutkie siostry. Podrzucone, niechciane, zagubione.

Shira jest czarno – biała, jeszcze nie do końca przekonana do ludzi ale powoli wychodzi ze swojej skorupki, może jeszcze nie jest typowym kocim kanapowcem ale robi postępy.

Wszystkie trzy siostry są jeszcze nie ufne w stosunku do ludzi ale łagodne i potrzebują tylko trochę uwagi. Korzystają z kuwety, są zdrowe i odrobaczone. Jedyne na co czekają teraz to odrobina uczucia które trzeba w nie włożyć aby stały się prawdziwymi, dumnymi kocicami.

02 październik 2012r.

Siostry SH pojechały dzisiaj do domu tymczasowego, a my nadal szukamy dla nich domków stałych.

24 listopad 2012r.

Shira pojechała do nowego domku. Była miłość od pierwszego wejrzenia.

Nowy opiekun przytulił zaraz do serca Shirkę, troszkę się bała, ale była spokojna.

 WIEŚCI Z NOWEGO DOMU

25 listopad 2012r.

„Shira wczoraj po godzinie siedzenia w kącie pod schodami wyszła i obserwowała domek, później nieśmiałe igraszki z nowymi zabawkami, picie mleczka i zacięte wcinanie chrupek. Już o mięsku z saszetki nie wspomnę (po sekundzie nic nie ma). Jeszcze jest płochliwa, ale jak już się da pogłaskać to odpędzić się od niej nie idzie. Całą noc buszowała i dzisiaj odsypiała na fotelu. Dzisiaj już latała po roślinach, kanapach, fotelach i bez końca chce się tulić. Także na chwilę obecną mizianko, przytulanko i ciągła zabawa.

Tylko coś do drapaka jej nie możemy przyzwyczaić, ale kupimy stojący i może to ją przekona. Przesyłam kilka fotek z popołudniowej drzemki (bo można ją uchwycić tylko gdy śpi póki co, żywe srebro.”