Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

BOBIK

14 luty 2013r.

Bobik to już nie najmłodszy psiak. Przebywa w schronisku w Wielkopolsce. Pies cierpi na „zespół przedsionkowy”. Jest to neurologiczna choroba,która powoduje między innymi przekrzywienie głowy, które widać u niego na zdjęciach. Bobik jest bardzo chudy widać żebra a w dotyku czuć nawet kości miednicy. Nie ma problemów z innymi psami. Jak już podejdzie do człowieka to chciałby aby ciągle go głaskać. Boi się chyba nowych rzeczy,bynajmniej aparat na początku był strasznym potworem, ale po chwili się do niego przyzwyczaił.

Jest jednak jeszcze coś co koszmarnie wszystkich przybiło… pies przebywa w schronisku od 2002 roku. Od 11 lat czeka na dom. I nic nie zapowiada, żeby miał ten dom znaleźć.

Szukamy dla Bobika domu tymczasowego lub stałego, w którym spędzi ostatnie miesiące swojego życia, gdzie zazna miłości człowieka i pozna ciepło domowego ogniska.
Proszę nie skazuj Bobika na samotność, on już tak długo czeka.

20 luty 2013r.

Bobik przypomina się i nadal czeka na dom stały…. ile jeszcze musi czekać? Mimo choroby ten psiaczek jest wesoły, prosi o głaskanie podając łapkę i trącając noskiem rękę i rozdaje buziaczki. Lubi też bawić się piłeczką i jak na swoje możliwości bardzo ładnie mu to wychodzi.
Kto pokocha Bobika?

21 luty 2013r.

Bobik po 11 latach w schronisku w końcu pierwszą noc spędzi w swoim domu, przy swoim człowieku.