Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

FIBI

07 sierpień 2013r.

Gościnnie umieszczamy prośbę o pomoc w znalezieniu domu stałego, lub tymczasowego dla Fibi.
Mieszka w Przytulisko Przyborówko Rusiec. Kotka ma chore oczko, ale to nie przeszkadza jej w cieszeniu się z życia. Kotka to mały wulkan energii, biega, zaczepia inne koty, skacze jak wiewiórka.
Jest malutka ma ok 2 miesięcy.

06 wrzesień 2013r.

Fibi, zwana również Małą Mi trafiła w połowie sierpnia do domu tymczasowego.
Była na konsultacjach okulistycznych i okazało się, że cierpi na jaskrę na tle anomalii rozwojowych oka. Jeden z weterynarzy badających Fibi zdecydował się podjąć leczenia. Koteczka miała chęci do walki, mimo, że była słabiutka, ale źrenica zaczęła reagować i była nadzieja na uratowanie oczka.
Niestety w nocy nastąpiło gwałtowne pogorszenie i oczko zaczęło bardzo boleć Fibi. Maluch od razu trafił do weterynarza, który niestety stwierdził, że trzeba oczko usunąć.
Koteczka jest już po operacji i w domu tymczasowym dochodzi do siebie. Nadal ma podawane leki w zastrzykach, ale jest bardzo dzielna i znosi to z podniesioną główką. Fibi jest bardzo kochaną kotką i mimo tych przeżyć nie traci humoru.
Gdyby ktoś z Państwa chciał wspomóc leczenie Fibi – Małej Mi zapraszamy na jej wydarzenie, gdzie można na bieżąco śledzić jej losy i uzyskać informację o wielkości długu za jej leczenie.

https://www.facebook.com/events/561213363918080/588126664560083/?notif_t=plan_mall_activity

Kontakt w sprawie adopcji 608 022 501
27 wrzesień 2013r.

Mała Fibi znalazła domek.